MotoNews.pl

Ford Mustang jako odjazdowy kabriolet

26 sierpnia 2011

Kategoria | Tuning
Marka, model | ,
Ford Mustang jako odjazdowy kabriolet

Na Malcie panuje łagodny klimat, nic więc dziwnego, że pochodząca stamtąd firma, Adjwok Design zapragnęła przybliżyć swoim klientom przyjemność płynącą z jazdy pojazdem z otwartym dachem. Jako podstawę do swoich kabrioletowych modyfikacji wybrała jednak dość niecodzienny model: Forda Mustanga 5.0.

Jak zapowiedzieli przedstawiciele tunera, Ford Mustang Hard Top Covertible zostanie wyprodukowany w ograniczonej liczbie 300 egzemplarzy, a firma będzie je sprzedawać jedynie w przyszłym roku.

Mustang ze składanym dachem typu „hard top” w stylu Mercedesa SL bazuje na najnowszej generacji modelu i z pewnością wyróżnia się z tłumu. Poza składanym i rozkładanym automatycznie dachem Mustang zyskał nowy wystrój wnętrza kabiny, specjalny lakier nadwozia i kilka interesujących elementów opcjonalnych, takich jak zestaw designerskich skórzanych toreb podróżnych i wieszaków.

Mustang Hard Top Convertible będzie dostępny w wersji czteroosobowej lub jako dwuosobowy roadster. Cena pierwszego wariantu to 14 995 dolarów, a drugiego: 16 995 dolarów.