MotoNews.pl

Audi A7 3.0 TDI po polsku z niemieckimi akcentami

26 sierpnia 2011

Kategoria | Tuning
Marka, model | ,
Pachura Audi A7 4

Polscy tunerzy z Pachura Moto Center wzięli na swój warsztat Audi A7 3.0 TDI. Auto po kuracji wzmacniającej zyskało jeszcze bardziej drapieżny i ekstrawagancki charakter.

– Dla nas A7 to samochód, którego właściwości wizualne muszą odzwierciedlać jego osiągnięcia na drodze – zapewnia Patryk Pachura.

Model Audi A7 3.0 TDI już w swej pierwotnej formie poraża dynamiką i wysmakowaną linią nadwozia. Tymczasem specjaliści z Pachura Moto Center wiedzą, że to auto stać na więcej. Audi w ciągu kilku dni otrzymało idealnie skrojony na miarę „garnitur”.

A-siódemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje najlepszy na rynku tuner Abt Sportsline. Audi zostało ubrane w pakiet stylistyczny ABT „Aero”, który m.in. oferuje ekskluzywne i unikalne wzornictwo części karoserii, nadaje sportowy, dynamiczny wygląd i wypełnia luki w jakości procesu produkcyjnego danej serii aut.

Nową wersję Audi A7 wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne oraz nowy tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego. Dzięki sportowym felgom aluminiowym Abt DR 20” linia boczna Audi A7 jest jeszcze bardziej sportowa, a sam samochód sprawia wrażenie jeszcze bardziej „umięśnionego”.

Jednak to nie koniec przemian tej czarnej „bestii”. Wysokoprężny silnik TDI „rozkręcono” z 245 KM i 500 Nm do 300 KM i 580 Nm.

Zdjęcia: Pachura Moto Center