MotoNews.pl

Nowe: Volkswagen Polo R-line i Passat w edycji Exclusive

17 października 2011

Kategoria | Tuning
VW Polo Passat 4

Volkswagen wprowadził dwa nowe pakiety R-Line dla modelu Polo. Pierwszy to R-Line Exterior przeznaczony dla Polo w wariancie Comfortline i Highline. W jego skład wchodzą 16- lub 17-calowe felgi z lekkich stopów, na których montowane są spore opony, nowa kratka atrapy chłodnicy pokryta błyszczącym, czarnym lakierem, nowe zderzaki przednie i tylne, nowe fartuchy boczne, tylny dyfuzor, spojler dachowy, chromowane końcówki rur wydechowych, światła przeciwmgielne i diody LED podświetlające tablicę rejestracyjną.

Drugi pakiet to R-Line Plus, za pomocą którego można zindywidualizować wnętrze Polo. Obejmuje: sportowe fotele przednie obite Alcantarą lub skórą, czarną podsufitkę, kierownicę pokrytą skórą, deskę rozdzielczą wykończoną błyszczącym, czarnym lakierem oraz aluminiowe klamki drzwi i nakładki na pedały gazu, hamulca oraz sprzęgła.

Volkswagen Passat zyskał natomiast specjalną edycję o nazwie Exclusive bazującą na wariancie Highline, dostępną dla 4-drziowych sedanów i kombi. Exclusive Edition to udoskonalenia w wyglądzie nadwozia i we wnętrzu. W kabinie znajdziemy fotele z tapicerką ze skóry nappa w kolorze czekoladowego brązu z kontrastowymi szwami i lamówkami, obite skórą panele drzwiowe i kierownicę, specjalne dywaniki oraz wykończenia z drewna i metalu. Passata Exclusive Edition obniżono o 15 mm dzięki zastosowaniu sportowego zawieszenia i ozdobiono 18-calowymi felgami z lekkich stopów.

Zdjęcia: Volkswagen, opracowanie: BM