MotoNews.pl

Porsche 911 według Techart – idealne z definicji

27 lutego 2012

Kategoria | Techart  Tuning
Marka, model | ,
Techart Porche 911 5

Dziś znany tuner Techart podzielił się z opinią publiczną fotografiami i informacjami dotyczącymi najnowszego pakietu modyfikacji, jakie przygotował dla Porsche 911. Oczywiście nowy produkt Techartu przeznaczony dla Carrery i Carrery S będziemy mogli zobaczyć oficjalnie podczas marcowej wystawy w Genewie.

Porsche 911 w interpretacji Techartu ma przeprojektowany przedni fragment nadwozia, z dwuczęściowym spojlerem wyposażonym w zintegrowany splitter. Ze znajdującymi się na przedzie wlotami powietrza zintegrowano dwa tzw. „Aero Wings”, które nadają pojazdowi nowego, bardziej dynamicznego charakteru. W tyle Porsche 911 znajdziemy nowy spojler z wbudowanym trzecim światłem stopu i nowy dyfuzor. Wymieniono także fartuchy boczne.

Porsche 911 zyskało nowy układ wydechowy z zaworem kontrolnym i podwójne, owalne końcówki rur wydechowych. Standardowe obręcze wymieniono oczywiście na eleganckie produkty Techartu – w tym przypadku były to pięcioramienne felgi Formula o średnicy 20 lub 21 cali.

Wnętrze modelu, który zostanie pokazany w Genewie wykończono czarną skórą i alcantarą, którą zestawiono z elementami w kontrastowym odcieniu żółci, takimi jak nici użyte do zeszycia tapicerki czy pasy bezpieczeństwa. W kabinie znajdziemy także wykończenia z włókna węglowego. Seryjną kierownicę zastąpiono trójramienną, sportową kierownicą Techartu z manetkami.

Zdjęcia: Techart, opracowanie: BM