MotoNews.pl

Nowy spojler tylny Techartu dla Porsche 911 Carrera i Carrera S

29 maja 2012

Kategoria | Techart  Tuning
Marka, model | ,
Techart rear spoiler 6

Techart oferuje nowy atrakcyjny komponent, który może ozdobić tył Porsche 911 Carrera i Carrera S. Chodzi o tylny spojler, który tuner przygotował w aż trzech wariantach o różnym designie. Produkt Techartu powinien więc zadowolić klientów poszukujących różnych efektów – od subtelnej integracji w produkcyjną wersję 911 po wyrazisty, sportowy wygląd.

Komponenty Techartu wyróżniają się nie tylko stylowym i ekspresyjnym designem, lecz także trwałością, potwierdzoną w ramach serii testów prowadzonych w fazie produkcyjnej. Na przykład cały pakiet aerodynamiczny, jaki Techart przygotował dla Porsche 911 został zoptymalizowany podczas prób w tunelu aerodynamicznym.

O ile oferowany również przez Techart spojler przedni ze zintegrowanym splitterem redukuje unoszenie osi przedniej Carrery i Carrery S, o tyle spojler tylny zwiększa siłę dociskającą tyłu pojazdu o 17,5 kg przy prędkości 140 km/h. Gdy Porsche 911 Carrera S rozwija prędkość maksymalną 304 km/h dodatkowa siła docisku zwiększa się do 76 kg.

Zdjęcia: Techart, opracowanie: BM