MotoNews.pl

Skoda Superb Laurin & Klement dostępna z silnikiem 2.0 TDI CR DPF/140 KM

05 czerwca 2012

Kategoria | Rynek
Marka, model | ,
Skoda Superb 2

Superb z najbardziej luksusowym i prestiżowym pakietem wyposażenia – Laurin & Klement, na polskim rynku pojawił się w październiku ubiegłego roku. Teraz pakiet dostępny jest z nowym silnikiem. Do dotychczas oferowanych jednostek benzynowych (2.0 TSI/200 KM i 3.6 FSI/260 KM) i jednostki diesla (2.0 TDI CR DPF/170 KM), dołącza jeszcze jeden silnik wysokoprężny: 2.0 TDI CR DPF/140 KM. Nowa jednostka oferowana jest zarówno dla nadwozia sedan, jak i kombi.

W swej najbardziej ekskluzywnej wersji, Superb L&K charakteryzuje się eleganckim, indywidualnym charakterem i stylowymi dodatkami. Typowe dla L&K są m.in.: 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich “Sirius” z czarnymi wykończeniami, ozdobne progi drzwi z logo Laurin & Klement, czy ekskluzywna skórzana tapicerka.

Dodatkowo dostępna jest wersja z eleganckim drewnianym elementem dekoracyjnym przebiegającym przez deskę rozdzielczą. Dzięki takiemu wnętrzu, samochód zyskuje jeszcze bardziej prestiżowy charakter.

Cena pakietu Laurin & Klement dla Superba (dostępnego wyłącznie dla wersji wyposażenia Elegance) w obu wersjach nadwozia jest taka sama i wynosi 14 300 zł.

Zdjęcia: Skoda Auto Polska