MotoNews.pl

Porsche Cayenne 3.0 Diesel Supersport Wide Track

piątek, 26 października 2012

« poprzedni | news | następny »
Kategoria | Kahn Design, Tuning
Marka, model | ,
Porsche Cayenne Kahn 7

Kahn Design przedstawił ostatnio swoją wizję niemieckiego, luksusowego SUVa. Porsche Cayenne w interpretacji Kahn Design zyskało m.in. pakiet komponentów poprawiających aerodynamikę i wygląd nadwozia. Złożyły się na niego: wentylowane, poszerzone nadkola z przodu i tyłu ze zintegrowanymi spojlerami, spojler w dolnej części pokrywy bagażnika i światła do jazdy dziennej z diodami LED, czarne klamki drzwi i złote zaciski hamulcowe, przyciemnione szyby oraz plakietki z logo tunera. Pojazd ma także specjalne, 22-calowe obręcze Kahn RS.

Wnętrze kabiny SUVa Porsche wzbogaciło się o wentylowane nakładki na pedały gazu, hamulca i sprzęgła wykonane z aluminium oraz subtelne oświetlenie zapewniające intymną atmosferę we wnętrzu, a także czarną tapicerkę z perforowanej skóry zeszytej nićmi w kolorze kości słoniowej. Czarną skórą obito także inne elementy wyposażenia wnętrza, takie jak schowek na rękawiczki. Tarcza prędkościomierza jest kremowa, a obrotomierza czerwona, a dywaniki maja kolor węgla drzewnego.

Poetycko się zrobiło od tych kolorów, więc dodamy tylko jeszcze, że poza tym Cayenne zyskało obniżone zawieszenie i nowy układ wydechowy z końcówkami ze stali szlachetnej.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM