MotoNews.pl

Porsche Cayenne Supersport Wide Track

01 marca 2013

Kategoria | Kahn Design  Premiery  Tuning
Marka, model | ,
Cayenne Supersport Wide Track7

Porsche Cayenne Supersport Wide Track to nowość w ofercie brytyjskiego tunera Kahn Design, która zadebiutuje oficjalnie 5 marca podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie.

Niemiecki pojazd wzbogacił się o zestaw nowych komponentów nadwoziowych, takich jak: wentylowane, poszerzone nadkola w przedniej i tylnej części samochodu ze zintegrowanymi spojlerami, światła do jazdy dziennej z diodami LED umieszczone przy otworach wentylacyjnych przednich nadkoli, spojler w dolnej części pokrywy bagażnika, nowe klamki drzwiowe w kolorze satynowej czerni, obręcze RS600 o średnicy 22 cali i plakietki z logo Kahn Design.

W zawieszeniu wymieniono sprężyny na warianty sportowe, dzięki czemu udało się je obniżyć. Zaciski hamulcowe zostały polakierowane na kolor płynnego złota. Standardowy układ wydechowy został zastąpiony produktem marki Kahn Design z końcówkami ze stali szlachetnej.

Choć pasażerowie Porsche Cayenne Supersport Wide Track kryją się za przyciemnianymi szybami, to w kabinie nie panuje średniowieczny mrok, a to za sprawą specjalnego, nastrojowego oświetlenia. Przednie i tylne fotele obciągnięto perforowaną skórą w kolorze czarnym ozdobioną dekoracyjnymi szwami w odcieniu kości słoniowej. Tak samo postąpiono ze schowkiem na rękawiczki. Na pedałach gazu, hamulca i sprzęgła znalazły się wentylowane nakładki z aluminium. Tarcze prędkościomierza i obrotomierza zmodyfikowanego Porsche Cayenne mają teraz kolor czerwono-kremowy.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM