MotoNews.pl

Mercedes-Benz C63 AMG Coupe poszerzony przez Prior Design

08 stycznia 2013

Kategoria | Prior Design  Tuning
Mercedes C63 AMG Prior 11

Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Black Edition otrzymał w prezencie od znanej firmy tuningowej Prior Design zupełnie nowy pakiet poszerzający nadwozie. Trzeba przyznać, że zmodyfikowany Mercedes o czerwonym nadwoziu prezentuje się w tej poszerzonej wersji nadzwyczaj harmonijnie i atrakcyjnie.

Zestaw poszerzający nadwozie składa się z kilku elementów: nowego fartucha przedniego z dokładką na przedni zderzak wykonaną z włókna węglowego i światłami do jazdy dziennej z diodami LED, nowych błotników przednich z wylotami powietrza, szerszych nadkoli, maski silnika z dodatkowymi wlotami powietrza, nowych fartuchów bocznych oraz nowego zderzaka tylnego z dyfuzorem. Wszystkie elementy pakietu poza dokładką na zderzak przedni i światłami wykonano z materiału o nazwie Dura-Flex, który podobno odznacza się dużą elastycznością i możliwością zastosowania na nim różnego rodzaju wykończeń.

Prior Design wyposażył Mercedesa C63 AMG Coupe Black Edition w zestaw nowych obręczy o prostym, designie z pięcioma ramionami, które pięknie uzupełniają zmieniony wygląd nadwozia. Do tego dołączono wyczynowe ogumienie i przekładki odległościowe, by zwiększyć rozstaw kół, stosownie do poszerzonego nadwozia.

Cena pakietu Prior Design „wide body” dla Mercedesa-Benz C63 AMG Coupe Black Edition to „jedyne” 7900 euro.

Zdjęcia: Prior Design, opracowanie: BM