MotoNews.pl

Ram Mossy Oak Edition

14 stycznia 2014

Kategoria | Premiery
Marka, model | , ,
Ram Mossy Oak Edition 4

Modele Ram niezbyt często goszczą na naszych drogach, jednak to tak urokliwe “woły robocze”, że nie potrafimy o nich nie pisać. Ostatnio w USA pojawiła się specjalna wersja Rama 1500 o nazwie Mossy Oak Edition, przygotowana we współpracy z firmą Mossy Oak specjalizującą się m.in. w projektowaniu wzorów kamuflażowych.

Ram 1500 Mossy Oak Edition będzie dostępny z systemem RamBox Cargo Management i w dwóch długościach skrzyni ładunkowej. Bazuje na wariancie 4×4 Crew Cab Outdoorsman. Jest przeznaczony dla entuzjastów rozrywek i sportów uprawianych na świeżym powietrzu, zwłaszcza dla myśliwych i wędkarzy.

Pokrywa skrzyni ładunkowej i tylna klapa zostały pokryte wzorem kamuflażu Mossy Oak Break-Up Infinity, a w tylnej części paneli bocznych umieszczono duże logo Mossy Oak. Reszta nadwozia może mieć kolor czarny, czarny Black Gold Pearl, lub Prairie Pearl.

W kabinie środkowa kolumna deski rozdzielczej została również ozdobiona kamuflażem Mossy Oak Break-Up Infinity, podobnie, jak panele drzwiowe. Logo Mossy Oak wyhaftowano na zagłówkach foteli. Nabywcy mogą także zamówić tapicerkę ze skóry Katzkin w kolorze kawowym (standardowa ma kolor beżowy).

Zdjęcia: Ram, opracowanie: BM