MotoNews.pl

Rozszerzony program personalizacji modeli Nissana

19 września 2013

Kategoria | Rynek
Nissan 4

Twój samochód dokładnie taki, jak chcesz. To komunikat od Nissana dla nabywców samochodów z ekscytującej gamy segmentu B sygnowanych tą marką. Sukces programu personalizacji oferowanego w modelu Juke sprawił, że Nissan postanowił rozszerzyć tę inicjatywę, uwzględniając nowego Nissana Micra oraz nowego Nissana NOTE. W ramach rozszerzenia do oferty wprowadzono jeszcze większą liczbę elementów stylizacji samochodu, dostępną w gamie atrakcyjnych nowych kolorów i elementów wykończenia. Aby zaprezentować nowy program podczas Salonu we Frankfurcie, na stoisku Nissana zaprezentowano imponującą „ścianę personalizacji”, na której pokazano liczne dostępne opcje wzorów i kolorów.

Klienci, którzy chcą stworzyć Nissana swoich marzeń, mogą skorzystać z opcji podglądu w nowym zaawansowanym konfiguratorze 3D. Konfigurator został wyposażony w realistyczne ilustracje w dużej rozdzielczości. Użytkownicy mogą obracać zdefiniowane przez siebie pojazdy w zakresie 360 stopni oraz dodawać, usuwać i modyfikować wszystkie opcje kilkoma kliknięciami myszy.

Po zakończeniu konfiguracji można zapisać samochód swoich marzeń w bazie Nissana. W ramach tego procesu generowany jest specjalny kod, który można następnie przekazać dealerowi w celu zamówienia wybranej wersji.

Juke
Oferta crossovera Nissana została wzbogacona o opcje personalizacji w 2012 roku. Częścią programu na rok 2013 jest znaczące rozszerzenie gamy kolorów i opcji dostępnych w ramach oferty personalizacji. Teraz klienci mają wybór spośród nawet 15 rodzajów akcesoriów do wnętrza i zewnętrznych oraz dziewięciu kolorów elementów wykończenia. Wśród elementów personalizacji nadwozia znaleźć można takie produkty, jak felgi, nakładki lusterek, spojler dachowy oraz nakładki na progi. Akcesoria do wnętrza pojazdu obejmują konsolę środkową i bogatą ofertę dywaników.

Micra
Program personalizacji Nissana z nową ofertą akcesoriów dostępny jest teraz również z odświeżonym Nissanem Micra. W ofercie znaleźć można nakładki lusterek, felgi ze stopów metali lekkich, nakładki na progi i klamki oraz obwódki otworów wentylacyjnych i pierścienie wentylacyjne do wnętrza pojazdu. Oferta personalizacji obejmuje 10 elementów w ośmiu kolorach do wyboru.

Do programu wprowadzono również nowe 15-calowe felgi ze stopów metali lekkich, dostępne w jednym z atrakcyjnych kolorów: srebrnym, czarnym lub ciemnoszarym. Felgi można wzbogacić o zaślepki w jednym z ośmiu kolorów w ofercie.

NOTE
Najnowszy model w gamie Nissana także został objęty programem personalizacji. W ofercie znajduje się osiem opcji – w tym dwa rodzaje felg ze stopów metali lekkich – dostępnych w ośmiu kolorach i rodzajach wykończenia. Dzięki tej ofercie nowy Nissan NOTE może wyglądać jeszcze atrakcyjniej. Wśród akcesoriów do personalizacji znalazły się: spojler dachowy, nakładki lusterek oraz przedni spojler dolny.

Zdjęcia: Nissan