MotoNews.pl

Mercedes-Benz Klasa S z pakietem poszerzającym nadwozie od Lorinsera

15 października 2013

Kategoria | Lorinser  Tuning
Lorinser Mercedes klasa S 3

Niemiecki specjalista od tuningu, firma Lorinser stworzyła pakiet komponentów poszerzających nadwozie zupełnie nowego Mercedesa-Benz klasy S w odsłonie na 2014 rok. Na razie publicznie zostało udostępnione tylko kilka wizualizacji, na których można zauważyć, że zmodyfikowany Mercedes klasy S zyskał między innymi nowy zderzak przedni o agresywnym wyglądzie i z wbudowanymi trzema dużymi otworami wentylacyjnymi. Oprócz tego klasa S wzbogaciła się o dodatkowe wloty powietrza na przednich błotnikach oraz dysze odprowadzające gorące powietrze umieszczone za tylnymi kołami.

W tyle nadwozia stuningowanej klasy S ujrzymy przemodelowany spojler, w którym znalazło się miejsce dla nowych końcówek rur wydechowych w stylu „quad”. Na pokrywie bagażnika zamontowano dodatkowy spojler wykonany z włókna węglowego.

Lorinser nie przedstawił jeszcze szczegółowo swojej oferty modyfikacji nowego Mercedesa klasy S, ale wiemy już, że oprócz pakietu poszerzające nadwozie znajdą się w niej najprawdopodobniej również elementy tuningu technicznego poprawiające osiągi samochodu.

Jeśli wolicie jakieś bardziej klasyczne nowości ze stajni producenta ze Stuttgartu, to musicie poczekać na listopadowy Los Angeles Auto Show, na którym zadebiutuje model S65 AMG.

Zdjęcia: Lorinser, opracowanie: BM