MotoNews.pl

Zrób sobie selfie z Toyotą

31 marca 2016

Kategoria | Premiery
toyota poznan motor show 8769

Stoisko Toyoty na targach w Poznaniu udowadnia, że japońska marka wie, co to znaczy innowacyjność. Nie tylko produkuje samochody z najnowocześniejszymi napędami hybrydowymi, a ostatnio także wodorowym, ale też potrafi zaskoczyć niecodziennym podejściem do kreowania wizerunku.

Nowoczesne modele i piękne modelki

Na trwających właśnie targach samochodowych w Poznaniu Toyota zaskoczyła wszystkich ciekawym pomysłem. Wśród nowych modeli japońskiej marki, m.in. Priusa, RAV4 Hybrid, Hiluxa i wodorowej Toyoty Mirai, krążą piękne modelki, które zachęcają do zrobienia sobie z nimi zdjęcia na tle wybranego samochodu. Fotografię można publikować na Instagramie pod #toyotanews. Akcja cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności.

Yaris mistrzem niezawodności

Z dużym zainteresowaniem odwiedzających spotkała się także Toyota Yaris, ze względu na przyznany właśnie tytuł najbardziej niezawodnego samochodu w klasie aut małolitrażowych w rankingu DEKRA 2016. Miejska Toyota uzyskała wskaźnik DMI 92,7, przy średnim wskaźniku DMI w tej klasie samochodów wynoszącym 61,5. Toyota od lat utrzymuje się na czołowych pozycjach w renomowanych rankingach awaryjności, które potwierdzają legendarną już jakość samochodów tej marki.