MotoNews.pl

Specjalna oferta crossoverów Nissana w wersji N-Connecta

17 maja 2016

Kategoria | Rynek
Nissan-N-Connect 3

Nissan rozpoczął promocyjną kampanię, obejmującą całą gamę crossoverów marki. Do końca czerwca modele w bogato wyposażonej wersji N-Connecta dostępne są w specjalnej ofercie finansowania już od 690 zł brutto miesięcznie. Akcja promocyjna dotyczy modeli Juke, Qashqai i X-Trail w wersji N-Connecta, standardowo wyposażonych w system kamer 360°, automatyczną klimatyzację, zintegrowany system nawigacji NissanConnect, inteligentny kluczyk i-Key, specjalne obręcze kół ze stopów metali lekkich oraz przyciemniane szyby.

Juke N-Connecta oferuje ponadto elektrycznie regulowane, składane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, wycieraczki przednie z czujnikiem deszczu oraz reflektory z czujnikiem zmierzchu. Przy zakupie klient otrzymuje dodatkowo wybrany pakiet personalizacji nadwozia i wnętrza w jednym z czterech kolorów: białym, słonecznym żółtym, czerwonym lub czarnym oraz 18-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich z kolorowymi wstawkami. W promocyjnej ofercie finansowania model ten jest dostępny już od 690 zł brutto miesięcznie, a dla klientów biznesowych – od 515 zł netto miesięcznie.

Qashqai N-Connecta, wyposażony w Pakiet Bezpieczeństwa, zawierający system rozpoznawania znaków drogowych, ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, adaptacyjne światła drogowe, przednie i tylne czujniki parkowania, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne oraz system automatycznego hamowania awaryjnego, dodatkowo jest teraz oferowany z panoramicznym szklanym dachem i relingami w prezencie. A to wszystko za jedyne 1027 zł brutto miesięcznie lub 618 zł netto (klienci biznesowi).

W Nissanie X-Trail N-Connecta do końca czerwca dopłata za wersję z napędem All Mode 4×4-i jest o 50% niższa, niż dotychczas. Model ten dostępny jest obecnie za 1516 zł brutto miesięcznie lub 840 zł netto.

System kamer 360°

System ten umożliwia wyświetlenie obrazu pojazdu z góry, obejmującego pełne 360 stopni. Ułatwia to kierowcy zorientowanie się w położeniu pojazdu względem oznakowania poziomego i innych samochodów w trakcie manewrowania na parkingu.

System nawigacji NissanConnect

NissanConnect obejmuje nawigację oraz funkcje informacyjno-rozrywkowe. System może współpracować ze smartfonem, ułatwiając właścicielowi utrzymywanie stałego kontaktu ze światem w trakcie podróży. Zapewniając dostęp do szeregu aplikacji muzycznych, społecznościowych, rozrywkowych oraz związanych z podróżowaniem.

Inteligentny kluczyk I-Key

System inteligentnego kluczyka I-Key, umożliwiający otwieranie auta bez wyjmowania kluczyka i uruchamianie silnika za pomocą przycisku Start/Stop na desce rozdzielczej.