MotoNews.pl

Tak wygląda polski tuning Audi Q7

23 czerwca 2016

Kategoria | Tuning
Marka, model | ,
Audi-Q7-Pachura 3

Po premierze bardzo kontrowersyjnego Audi Q7 scena tuningowa wręcz paliła się, aby wykrzesać z tego modelu jak najwięcej. W ręce specjalistów z Pachura Moto Center trafiła nowa Q7-ka w prawdopodobnie najładniejszym kolorze sepang blue. Auto przeszło u nas prawdziwą metamorfozę, zyskując tym samym wygląd, który znacznie różni się od oryginalnego bodykitu. Tuning Audi Q7 zapewnił autu nowy, bardziej drapieżny styl, a wszystko to za sprawą pakietu zewnętrznego firmy ABT.

Karoseria została poszerzona o kilka centymetrów przez co auto prezentuje się jeszcze bardziej majestatycznie. Pierwsze co rzuca się w oczy, to znacząco przemodelowany przedni zderzak. Zdecydowanie większe, nieco bardziej kanciaste wloty sprawiają, że auto wzbudza większe zainteresowanie. Obejmując spojrzeniem boczną linię pojazdu zauważyć można kolejny ciekawy akcent, jakim są charakterystyczne dla firmy ABT nerki w błotnikach. Dodatkowo nakładki drzwiowe optycznie obniżyły auto. Najwięcej jednak zmieniło się w tylnej części auta.

Najbardziej widoczne są potężne cztery końcówki wydechowe oraz zupełnie nowy spoiler. Dopełnieniem szyku i ekstrawagancji są potężne 22″ felgi ABT DR. Auto trafiło również na naszą hamownię, gdzie za sprawą komputera sterującego ABT udało się wykrzesać z auta aż 330 KM oraz zadowalające 671 Nm, co w przypadku trzylitrowego diesla pozwala uzyskać dużo większą frajdę z prowadzenia auta.

Zdjęcia: Pachura Moto Center