MotoNews.pl

Kahn Design modyfikuje Audi Q7

27 lutego 2012

Marka, model | ,
Khan Audi Q7 5a

Brytyjski tuner Afzal Kahn postanowił, że jego klienci powinni jeździć „po pańsku” i sprawił, że Audi Q7 wygląda na jeszcze szerszy pojazd. Dzięki pakietowi modyfikacji „Wide Track” SUV niemieckiego producenta naprawdę roztacza atmosferę bezpieczeństwa połączonego z luksusem. Na zestaw poprawiający aerodynamikę złożyły się: nowa atrapa chłodnicy w odcieniu szarego spiżu, wentylowany zderzak tylny, wentylowane nadkola, duże skrzydło dachowe i obudowy lusterek bocznych, również w kolorze szarego spiżu. W Audi Q7 zastosowano także światła dzienne z diodami LED, układ wydechowy ze stali szlachetnej i złote zaciski hamulcowe. Całość uzupełniono o 22-calowe felgi Kahn RSX.

Kabinę wzbogacono o progi drzwiowe ze stali szlachetnej i nakładki na pedały gazu, hamulca i sprzęgła wykonane z aluminium oraz tapicerkę z czarnej, perforowanej skóry nappa z czerwonymi przeszyciami, a także czerwono-kremowy prędkościomierz i obrotomierz.

Audi Q7 według Kahn Design korzysta z 3-litrowego diesla TDI o mocy 233 KM współpracującego z przekładnią Tiptronic, co pozwala SUVowi rozpędzić się z miejsca do 100 km/h w 8,4 sekundy.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM