MotoNews.pl

Ceny Skody Kodiaq na polskim rynku

17 listopada 2016

Kategoria | Rynek
Marka, model | ,
skoda-kodiaq

Znamy już ceny Skody Kodiaq na polskim rynku oraz poszczególne wersje wyposażenia nowego SUVa czeskiej marki.

Ceny Skody Kodiaq

Skoda Kodiaq Active

Ceny Skody Kodiaq na polskim rynku zaczynają się już od 89 900 zł za wersję Active z silnikiem 1.4 TSI o mocy 125 KM. Podstawowa wersja Active nowoczesne wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności. Obejmuje ono między innymi radio SWING z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 6,5 cala, tylne czujniki parkowania, elektryczne sterowanie szyb i lusterek, zapobiegający kolizjom FRONT ASSIST oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Zaliczają się tu także funkcjonalności Care Connect oraz funkcja hamowania awaryjnego w przypadku wykrycia pieszych przed pojazdem (PEDESTRIAN MONITOR).

Dodatkowe usługi

Standardowo dla każdej wersji, w cenie samochodu oferowany jest także pakiet przeglądów. Obejmuje kompletny plan serwisowy przez pierwsze cztery lata lub 60 000 km eksploatacji. Model dostępny jest także w systemie finansowania „Jak w abonamencie”.

Skoda Kodiaq Ambition

Kolejna wersja wyposażenia, Ambition, wzbogaca listę wyposażenia standardowego między innymi o osiemnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich. Do tego dochodzi skórzana kierownica wielofunkcyjna, dwustrefowa klimatyzacja automatyczna i bezkluczykowe uruchamianie silnika.  Praktyczną, dodatkową ochronę krawędzi drzwi przednich i tylnych STANOWI SYSTEM  DOOR PROTECTION.

Wśród elementów opcjonalnych pojawiają się także wyszukane elementy wyposażenia. Należą do nich: system kamer 360 stopni AREA VIEW, bezdotykowo otwierana i zamykana elektryczna pokrywa bagażnika oraz system adaptacyjnego zawieszenia DCC z funkcją jazdy w terenie OFF-ROAD.

Część z opcjonalnego wyposażenia łatwo dodać do swojego samochodu dzięki przygotowanym specjalnie dla każdej z wersji, gwarantującym dużą oszczędność pakietów FRESH.

Modele w wersji Ambition kosztują od 97 350 PLN ( z silnikiem 1.4 TSI, 125 KM) do 140 350 PLN (z silnikiem 2.0 TDI o mocy 190 KM, skrzynią DSG i napędem 4×4).

Skoda Kodiaq Style

Topowa wersja Style dodaje do tej imponującej listy  wyposażenia dziewiętnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich, wybór profilu jazdy DRIVING MODE SELECT, reflektory przednie w technologii Full LED z funkcją adaptacji świateł AFS, przednie światła przeciwmgłowe w technologii LED z funkcją CORNER i aktywny tempomat. Za tę wersję zapłacimy od 123 200 PLN ( z silnikiem 1.4 TSI o mocy 150 KM i napędem 4×4) do 149 700 PLN (z silnikiem 2.0 TDI o mocy 190 KM, skrzynią DSG i napędem 4×4).

Kodiaq – ogólna charakterystyka

Kodiaq to pierwszy model Skody w segmencie dużych SUV-ów. Z opcjonalnym trzecim rzędem siedzeń, długością 4697 mm, szerokością 1882 mm i powiększonym prześwitem to jeden z największych i najbardziej funkcjonalnych modeli, które kiedykolwiek stworzyła Skoda. Kodiaq dostępny jest z szerokim portfolio jednostek napędowych TSI i TDI o mocy od 125 do 190 KM. Wybrane można łączyć z zaawansowanym systemem napędu na cztery koła oraz nowoczesną dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DSG.

Zdjęcia: Skoda