MotoNews.pl

Nowy Seat Ibiza zadebiutuje na Poznań Motor Show

03 kwietnia 2017

Marka, model | ,
Seat-Ibiza

Montowane przez 12 dni stanowisko o powierzchni 600 m2, nad nim ponad 100 reflektorów, a w ich świetle – nowy Seat Ibiza. Wielkimi krokami zbliżają się największe targi motoryzacyjne w Polsce. To właśnie podczas tegorocznego Poznań Motor Show swoją polską premierę będzie miała piąta generacja ikony hiszpańskiej marki.

Najnowszy model pojawi się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich już dziś. Wcześniej przez 12 dni niemal 25-osobowa ekipa przygotowywała stanowisko, na którym samochód zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności. Zanim drzwi hali targowej otworzą się przed zwiedzającymi, zespół pracowników z działu produkcji oraz jakości ustawi ją w pozycji idealnej. Wybrano ją kilka miesięcy wcześniej dzięki testom z wykorzystaniem technologii 3D.

Nowy Seat Ibiza – ostre linie w pełnym blasku

Nowy Seat Ibiza zadebiutuje na Poznań Motor Show. Najnowsze wcielenie kultowego modelu Seata zostanie zaprezentowane podczas Poznań Motor Show na specjalnym, obrotowym podeście. Obróci się on aż 150 razy w ciągu godziny, aby umożliwić widzom podziwianie Ibizy pod każdym kątem i z każdej strony.

W tym czasie auto będzie oświetlane przez 100 reflektorów. Podkreślą one jego drapieżny charakter, wyraziste linie i idealne proporcje.

Intensywny czas zespołu Seata

12 kilometrów to dystans, jaki każdy członek zespołu Seata obecny na Motor Show pokona każdego dnia – i to bez opuszczania stanowiska marki. Każda ze starannie wyselekcjonowanych hostess Seata tysiące razy uśmiechnie się do obiektywu aparatu lub smartfona. Ponadto nad tym, by Seat Ibiza nieustannie doskonale się prezentował, a osoby odwiedzające stanowisko marki znalazły odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, czuwał będzie nieustannie zespół profesjonalistów hiszpańskiej marki. Zespół ten nie tylko wprowadzi w tajniki stojących na ekspozycji aut, ale zaprosi na niezapomnianą podróż po słonecznej Barcelonie.

Jak będą wyglądać tegoroczne największe targi motoryzacyjne Poznań Motor Show i jak zaprezentuje się nowy Seat Ibiza, dowiemy się już w czwartek 6 kwietnia.

Zdjęcia: Seat