MotoNews.pl

Nowy Opel Adam Black Jack

12 maja 2017

Kategoria | Premiery
Marka, model | ,
Opel-Adam-Black-Jack 4

Opel ADAM jest odważny i zwrotny, świetnie się prezentuje i można go skonfigurować ściśle według upodobań właściciela. Opel ADAM BLACK JACK to mistrz indywidualizacji w jeszcze atrakcyjniejszym wydaniu: dach, lusterka boczne oraz — po raz pierwszy — pokrywa silnika są pokryte eleganckim czarnym lakierem. Czarne elementy mocno kontrastują z resztą nadwozia małego, ale luksusowego sportowego samochodu. Odcień lakieru poniżej czarnej maski silnika można wybrać z szerokiej palety kolorystycznej dostępnej w modelu ADAM.

Gratka dla fanów ADAMa: mały luksusowy Opel w czarnej stylistyce

Peter Küspert, wiceprezes ds. sprzedaży i obsługi posprzedażnej w firmie Opel, tak charakteryzuje fascynującą czarną stylizację: „Czerń w edycji BLACK JACK sprawia, że na pogodnej „twarzy” ADAMa pojawia się wręcz zawadiacki uśmiech. Po ADAMie UNLIMITED, który już oferuje naszym klientom niezliczone możliwości wyróżnienia się, wyciągamy kolejnego asa z rękawa. ADAM BLACK JACK jest idealnym miejskim samochodem dla klientów poszukujących eleganckiej i absolutnie niepowtarzalnej estetyki”.

Jak każdy ADAM, również wersja BLACK JACK oferuje mnóstwo możliwości indywidualizacji. Samochód można skonfigurować jako odrębną edycję lub połączyć z elementami stylistycznymi i opcjami wyposażenia z pokrewnych odmian ADAMa: dzięki pakietowi ADAM BLACK JACK styl nowej edycji jest dostępny także w modelach ADAM S i ADAM ROCKS.

W Oplu ADAMie BLACK JACK nie mogło oczywiście zabraknąć pokładowej rozrywki, którą zapewnia ultranowoczesny system multimedialny IntelliLink z funkcją integracji ze smartfonem oraz bardzo wydajna łączność z Internetem za pośrednictwem systemu Opel OnStar[1]. Wielokrotnie nagradzany ADAM jest więc dostępny w dodatkowych odmianach, które od wczesnego lata można będzie skonfigurować na stronie www.opel.pl.

Zdjęcia: Opel