MotoNews.pl

Nowy Rolls-Royce Phantom

03 sierpnia 2017

Kategoria | Premiery  Rynek Premium
Rolls-Royce-Phantom 3

„Od swojego debiutu w 1925 roku Rolls-Royce Phantom stał się ulubionym pojazdem najbardziej wpływowych osób, przywódców i głów państw. Był świadkiem najważniejszych momentów w historii.”

“Nowy Phantom nie tylko otwiera nowy rozdział w historii Rolls-Royce’a, ale również wskazuje kierunek rozwoju dla światowego rynku dóbr luksusowych. Jest wyrazem najwyższego piękna i potęgi, symbolem bogactwa oraz ludzkich osiągnięć. Jest wreszcie ikoną i dziełem sztuki wyrażającym osobiste pragnienia każdego z naszych klientów” – Torsten Müller-Ötvös, Chief Executive Officer, Rolls-Royce Motor Cars.

Nowy Rolls-Royce Phantom

  • Całkowicie nowy, współczesny design będący interpretacją DNA modelu Phantom.
  • Wykonana z aluminium konstrukcja Nowego Phantoma, zwana “Architekturą Luksusu”, budową i kształtem podkreśla rodowód Rolls-Royce’a, wynosząc jednocześnie doznania z jazdy na zupełnie nowy poziom. Lżejsza, sztywniejsza, cichsza i bardziej zaawansowana technologicznie, daje odczucia niczym z podróży latającym dywanem („Magic Carpet Ride”).
  • “The Embrace” („W objęciach”) wzmacnia odczucie wyjątkowości i podkreśla łatwość zajęcia miejsca w Nowym Phantomie. Kiedy właściciel usadowi się w samochodzie, asystent czy też boy, zbliża się i delikatnie dotyka sensora umieszczonego w klamce, a wtedy drzwi zamykają się cicho niczym szept i Nowy Phantom bierze pasażera niejako w swoje objęcia („The Embrace”).
  • “The Suite” („Apartament”) redefiniuje poziom komfortu i wyrafinowania wewnątrz – od lat punkt odniesienia dla innych.
  • “The Gallery” („Galeria”) jest całkowicie nową koncepcją luksusu. Zmiana podejścia do konstrukcji deski rozdzielczej sprawiła, że po raz pierwszy od 100 lat klienci będą mogli wybrać i zamówić swoje własne dzieło sztuki, które zajmie całą szerokość deski rozdzielczej w ich Nowym Phantomie.
  • Całkowicie nowy silnik V12 z podwójną turbiną o pojemności 6,75 litra jest cicho bijącym sercem Nowego Phantoma.
  • Nowy Phantom jest najbardziej zaawansowanym technologicznie Rolls-Roycem w historii.
Zdjęcia: Rolls-Royce