MotoNews.pl

Ferrari 488 Spider – imponujący kabriolet z wyjątkowym wnętrzem!

11 stycznia 2018

Ferrari-488-Spider 3

Imponujące osiągi gwarantowane dzięki silnikowi V8 Turbo 3,9 generującemu moc 670 KM oraz wspaniała, innowacyjna i aerodynamiczna sylwetka Ferrari 488 Spider 2017 – przyprawiają o mocniejsze bicie serca, zwłaszcza wtedy, gdy krajobraz i inni kierowcy w mgnieniu oka znikają z pola widzenia.

Ferrari 488 Spider

Zachwyt wzbudza też nowa wersja wnętrza, zaprojektowana w studiu Carlex Design i wykonana ze starannością jak z włoskiego butiku. Motywem przewodnim designu wnętrza było podkreślenie sportowej energii samochodu, jego innowacyjności i luksusu. Linie szycia foteli, jak i boków drzwi ,,płyną” dynamicznie harmonizując się z fantastycznym nadwoziem, które mimo chłodnego niebieskiego koloru wcale nie studzi emocji.

Wnętrze wykonane zostało z najwyższej jakości skóry i Alcantary. Ciemna kolorystka kabiny przełamana została żółtymi akcentami kedr i podszyć pod perforowanymi elementami foteli, podłokietnika czy też deski rozdzielczej. Zmodyfikowana została również kierownica, na której dominuje perforowana skóra i Alcantara. Stylowe połączenie materiałów, wzorów i struktur sprawia, że ten wyjątkowy kabriolet robi piorunujące wrażenie zarówno wewnątrz i na zewnątrz!

Zobaczcie zdjęcia z tej realizacji i dajcie znać, jak wam się podoba!”:)

Zdjęcia: Carlex Design