MotoNews.pl

SsangYong zaprezentuje odnowiony model Korando w Genewie

czwartek, 21 lutego 2019

« poprzedni | news | następny »
SsangYong-Korando-2019 3

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie SsangYong Motor Company uroczyście przedstawi zupełnie nowy europejski model Korando.

Model ten to czwarta generacja SUV-a w linii Korando, który opracowany został na podstawie samochodu koncepcyjnego SIV-2, po raz pierwszy zaprezentowanego w Genewie w 2016 r.

SsangYong Korando 2019

W roku 2019 przywita nas całkowicie odświeżony Korando: zupełnie nowy wygląd zewnętrzny, nowoczesne i przestronne wnętrze, jeszcze bardziej rozbudowane systemy wspierania kierowcy, bezpieczeństwa oraz system łączności najwyższej klasy.

Nowy wygląd samochodu oddaje w pełni jego dynamiczny i krzepki charakter, który przejawia się m.in. w wyróżniającej się nowej maskownicy oraz przednich reflektorach.

Przestronne i nowoczesne wnętrze pojazdu zapewnia więcej przestrzeni nad głową oraz w tylnym rzędzie niż samochody konkurencji. Duży nacisk położono na komfort kierowcy, zapewniając mu takie funkcje, jak inteligentny system audio z 8-calowym wyświetlaczem i 9-calowy kolorowy wyświetlacz LCD z systemem podwójnej nawigacji zapewniający pełnię niezbędnych informacji, jak również regulowany w czterech kierunkach fotel kierowcy ze wsparciem odcinka lędźwiowego.

Zdjęcia: Ssangyong

Waszym zdaniem:

  1. mms:
    05 marca 2019 o godz. 12:36

    Z przytupem wchodzą w sezon 2019 bo designie starego ssanga nie został już nawet ślad