MotoNews.pl

Wszystkie modele TECHART GTstreet R wyprzedane, kolejny w drodze

10 marca 2023

Marka, model | ,
TECHART-GTstreet-R

Zaledwie 20 miesięcy po zaprezentowaniu przez TECHART supersamochodu opartego na Porsche 911 Turbo, wszystkie 87 sztuk limitowanej edycji zostało sprzedanych. Co dalej?

Kolejny mocarz z TECHART jest już w drodze

Znana na całym świecie koncepcja indywidualizacji TECHART GTstreet R zmienia modele Porsche 911 Turbo Coupe i Cabriolet w oszałamiający, legalny na drogach supersamochód sportowy. Konwersja obejmuje szeroki zakres indywidualizacji, w tym poprawę aerodynamiki, stylizację nadwozia i wnętrza, a także ulepszenia osiągów, które sprawiają, że już potężne 911 Turbo staje się jednym z najmocniejszych i najbardziej ekskluzywnych pojazdów w swoim segmencie.

Dzięki inteligentnym powerkitom firmy TECHART, GTstreet R może pochwalić się imponującą mocą 800 KM i 950 Nm momentu obrotowego, a jego prędkość maksymalna przekracza 350 km/h.

TECHART GTstreet R 4 1

Minęło 20 miesięcy od czasu, gdy powstał pierwszy z opartych na 992 egzemplarzach GTstreet R. Biorąc pod uwagę, że każda z 87 konwersji TECHART GTstreet R wymagała od czterech do sześciu tygodni czasu budowy w zależności od poziomu indywidualizacji, średnio pięć samochodów było stale w procesie budowy jednocześnie tydzień po tygodniu w zakładach TECHART i jego międzynarodowych partnerów.

Nowy model już 17 marca

Dobra wiadomość dla wszystkich właścicieli Porsche i wielbicieli wyrafinowania i indywidualizacji klasy premium: TECHART zapowiedział już nową światową premierę, która zostanie odsłonięta 17 marca.

“Jesteśmy zachwyceni, że wszystkie 87 sztuk TECHART GTstreet R zostało wyprzedanych” – mówi Tobias Beyer, dyrektor zarządzający TECHART Automobildesign GmbH. “To świadectwo niesamowitego kunsztu i inżynierii, które trafiają do każdego dopracowanego pojazdu TECHART, a także pasji i poświęcenia naszych partnerów i klientów na całym świecie”.

“Jesteśmy wdzięczni za wsparcie naszych klientów i fanów i nie możemy się doczekać, aby dostarczyć ostatnie egzemplarze tych niesamowitych pojazdów ich właścicielom” – dodaje Beyer. “TECHART GTstreet R, skonstruowany w Niemczech, reprezentuje szczyt osiągów i indywidualizacji, a my jesteśmy dumni, że możemy podzielić się nim ze światem”.

TECHART GTstreet R 11 1

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2001 roku, unikalna koncepcja personalizacji GTstreet firmy TECHART zdobyła światowe uznanie za wyjątkowe połączenie dwóch światów: bezproblemowej codziennej użyteczności i niezrównanych osiągów na torze. Każdy pojazd jest budowany na zamówienie klienta, z nieograniczoną liczbą dostępnych opcji kolorystycznych i wykończeniowych oraz starannie wykończony zgodnie z najwyższymi standardami motoryzacyjnymi.

Więcej informacji na temat programu TECHART GTstreet R można znaleźć na stronie www.techart.com/gtstreetr. Aby skonfigurować swój osobisty model TECHART online w czasie rzeczywistym, 3D odwiedź stronę www.techart.com/buildyourown.

TECHART GTstreet R 24

Źródło: TECHART