MotoNews.pl

Mercedes-Benz GLE Coupe Racing Blue od Carlex Design

05 lipca 2023

Kategoria | Carlex Design  Tuning
Mercedes-Benz-GLE-Coupe-Racing-Blue-Carlex-Design

Wyjątkowa edycja specjalna pojazdu Mercedes-Benz GLE Coupé Racing Blue to najnowsze dzieło Carlex Design. Samochód wyróżnia się niezwykłym stylem i luksusowym wnętrzem. Przedstawiamy szczegóły edycji Racing Blue.

Mercedes-Benz GLE Coupe Racing Blue

Modyfikacja zewnętrzna pojazdu Mercedes-Benz GLE Coupé Racing Blue jest pełna dopracowanych detali: zestaw stylizacyjny obejmuje elementy, które nadają samochodowi agresywny wygląd i podkreślają jego sportowy charakter. Karbonowy dyfuzor to jeden z kluczowych elementów tego zestawu, który nie tylko podkreśla dynamiczny wygląd samochodu, ale także poprawia jego aerodynamikę. Starannie zaprojektowane, karbonowe dokładki zderzaka przedniego i tylnego, emblematy Carlex Design, umieszczone z przodu i z tyłu pojazdu, dokładka błotnika, spoiler dachowy oraz tylne dokładki mają na celu wzbogacenie estetyki samochodu i nadanie mu unikalnego charakteru.

Mercedes Benz GLE Coupe Racing Blue Carlex Design 1

Ta kompleksowa modyfikacja zewnętrzna przyciąga uwagę i wyróżnia samochód Mercedes-Benz GLE Coupé Racing Blue na drodze. Masywne, autorskie 22-calowe felgi dodają mu agresywnego wyglądu, podkreślając jego styl, a dekielek w feldze z herbem Carlex Design, utrzymujący się w miejscu podczas ruchu felg, jest nie tylko atrakcyjnym detalem, ale również zwieńczeniem modyfikacji zewnętrznej.

Wnętrze pojazdu Mercedes-Benz GLE Coupé Racing Blue zostało wykonane starannie i z pasją. Dominujący kolor Racing Blue nadaje mu wyjątkowy charakter. Najwyższej jakości skóra została ozdobiona subtelnie wykonanymi przeszyciami, perforacją i haftami. Zmiany objęły nie tylko fotele przednie, ale również kanapę tylną, deskę rozdzielczą, tunel środkowy, boczki drzwi i kierownicę. Wnętrze samochodu zostało wzbogacone o ekskluzywną podsufitkę oraz obicia słupków, wykonane z wysokiej jakości Alcantary. Dodatkowo umieszczono herb na zagłówkach oraz subtelnie wkomponowano napis „Carlex” na podłokietniku i desce rozdzielczej.

Mercedes Benz GLE Coupe Racing Blue Carlex Design 8

Każdy właściciel samochodu Mercedes-Benz GLE Coupé Racing Blue otrzyma unikatowy Certyfikat Autentyczności, potwierdzający doskonałą jakość wykonania modyfikacji w fabrykach Carlex Design. Certyfikat świadczy nie tylko o staranności i dbałości o najdrobniejsze szczegóły, ale także o unikalnym charakterze tego wyjątkowego samochodu.

Mercedes-Benz GLE Coupé Racing Blue z rocznika 2023, po przeprowadzeniu modyfikacji wnętrza oraz modyfikacji zewnętrznej, jest dostępny za cenę 145 000,00 EUR netto, na którą składa się samochód oraz wybrana wersja lakierowania.

Źródło: Carlex Design