MotoNews.pl

Prior Design prezentuje: BMW M3 E92 Widebody

16 listopada 2010

Kategoria | Prior Design  Tuning
Marka, model | , ,
Prior Design prezentuje: BMW M3 E92 Widebody

W sierpniu tego roku Prior Design przygotował nieco “skromniejszą” wersję BMW M3, teraz, jak się to popularnie mówi: “poszedł szeroko” przygotowując wersję Widebody, pasując do wszystkich modeli E92. Zestaw nadwoziowy składa się z nowego zderzaka przedniego z dużymi wlotami powietrza, zupełnie nowej maski silnika z licznymi otworami wentylacyjnymi podobnymi do tych z BMW M3 GT2.

Zestaw fartuchów bocznych sprawia, że pojazd wydaje się niżej zawieszony, a w tyle także zamontowano nowy zderzak i dodatkowo dyfuzor. Szerokość nowego zestawu rzuca się w oczy przede wszystkim, gdy popatrzymy na błotniki – przednie skonstruowano zupełnie od nowa, a tylne poszerzono o kilka centymetrów z każdej strony

Nowy “body kit” obejmuje także spojlery na pokrywie bagażnika i dachu – obydwa są także dostępne w wersji wykonanej z włókna węglowego. Prior Design zaproponował także specjalny układ wydechowy ze stali nierdzewnej w stylu M3, który pasuje do poszerzonego nadwozia (cena: 1499 euro) oraz zawieszenie KW.

Cena całego zestawu nadwoziowego to 2 999 euro, sama maska silnika kosztuje 1 390 euro, spojler tylny i dachowy po 299 euro.

Zdjęcia: Prior Design