Nadciąga BMW i8 Roadster

Nadciąga BMW i8 Roadster19.07.2017
BMW i planuje powiększyć rodzinę BMW i o jej trzeciego członka. W roku 2018 BMW i8 Roadster zaoferuje zupełnie nowy wymiar przyjemności z jazdy kabrioletem.

Tym razem jednak kierowcy i pasażerowie będą poruszać się bezgłośnie. Oprócz tego pojazd oczywiście nie będzie emitować szkodliwych substancji.

BMW i

BMW i to marka BMW Group, koncentrująca się na usługach związanych z mobilnością, tworzeniu wizjonerskich projektów samochodów i promowaniu nowego rozumienia klasy premium, jako silnie powiązanej z kwestią zrównoważonego rozwoju. BMW i prowadzi działalność w 54 krajach, oferując samochody elektryczne BMW i3 dla terenów miejskich, hybrydowe samochody sportowe BMW i8 typu plug-in oraz hybrydowe samochody typu plug-in BMW iPerformance.

BMW i8 Roadster

BMW i otwiera nowe grupy docelowe dla firmy i służy jako inkubator innowacji. Technologie, które pomyślnie zadebiutowały w samochodach BMW i, są później stosowane w innych modelach BMW marki-matki.

Firma BMW i jest również związana z organizacjami takimi, jak DriveNow (udostępnianie samochodów), ReachNow (udostępnianie samochodów 2.0), ChargeNow (łatwy dostęp do największej na świecie sieci punktów ładowania), ParkNow (proste wyszukiwanie, rezerwowanie i opłacanie miejsc parkingowych), spółka kapitału podwyższonego ryzyka BMW i Ventures (inwestycje w firmach rozpoczynających działalność z naciskiem na mobilność miejską), BMW Energy (usługi optymalizacji zużycia energii) oraz Centrum Kompetencji dla Mobilności Miejskiej (doradztwo dla miast).


Źródło: BMW