BMW X7 - największy SUV w gamie BMW

BMW X7 - największy SUV w gamie BMW15.06.2023
Wygodne, eleganckie, charakterne - właśnie takie powinny być rodzinne SUV-y. Na ich tle wyróżnia się BMW X7, największy pojazd w całej gamie modeli od BMW.

Wygodne, eleganckie, charakterne - właśnie takie powinny być rodzinne SUV-y. Na ich tle wyróżnia się BMW X7, największy pojazd w całej gamie modeli od BMW. To siedmioosobowe arcydzieło motoryzacji, które gwarantuje niesamowite doznania estetyczne, a także wyjątkową przyjemność z samej jazdy. Miłośnicy motoryzacji z pewnością szybko się do tego modelu przekonają!

BMW X7 - sportowy luksus w rodzinnym wydaniu

BMW X7 to największy SUV w gamie BMW. Siedmioosobowy pojazd łączy w sobie cechy charakterystyczne modeli sportowych z luksusowymi limuzynami. Co więcej, przestronne wnętrze pozwala cieszyć się jazdą w jeszcze większym gronie. BMW X7 to seria pojazdów, która wyróżnia się ogromnymi rozmiarami. Sam projekt jest na tyle unikalny, że pozwala wykorzystać sportowy i rodzinny potencjał samochodu. BMW X7 to nie tylko jeden z największych, ale także najbardziej komfortowych pojazdów z rodziny BMW. Wystarczy jedynie spojrzeć na majestatyczne wnętrze w akompaniamencie ponadprzeciętnie mocnego silnika. Dynamika, komfort i przyjemność z jazdy jest tu gwarantowana!

BMW X7 - wymiary

Zgodnie z tym, co zostało już wspomniane, BMW X7 to największy, dostępny SUV w gamie pojazdów BMW. Modele wyróżniają się długością 5,15 metrów, co w pierwszej chwili może wzbudzić pewne obawy. Jednocześnie unikalny projekt sprawił, że pomimo tak pokaźnej długości, samochód świetnie trzyma się drogi, jest stabilny, a jego sylwetka jest opływowa. BMW X7 to pojazd o wysokości ponad 1,8 metrów. Dzięki temu jego estetyka i wygląd zewnętrzny prezentują się w sposób luksusowy i prestiżowy. Finalnie, warto uwzględnić szerokość SUV-a, która równa jest 2 metrów. Tak pokaźna przestrzeń bez problemu pomieści siedem osób i zapewni im wyjątkowy komfort podczas każdej podróży. Mimo ogromnych wymiarów, BMW X7 to SUV, który sprawia wrażenie lekkiego i ergonomicznego. Kunszt projektantów najlepiej uwidacznia się właśnie w tym modelu - pomimo swoich gabarytów, udało się zachować pełną elegancje i klasę sylwetki pojazdu.

BMW X7 - dane techniczne

Potężny SUV z gamy BMW świetnie sprawdza się podczas jazdy w ruchu miejskim jak na długodystansowych trasach. BMW X7 to modele wyposażone w silniki o ponadprzeciętnej mocy nawet 390 KM. W zależności od wybranej wersji zamontowane silniki posiadają osiem lub cztery cylindry. Dzięki takim parametrom są one w stanie rozpędzić samochód od 0 do 100 km/h od 6,3 do nawet 4,7 sekundy. Warto tu podkreślić, że pojazd waży 2,5 tony, a co za tym idzie, taki wynik śmiało można nazwać imponującym. Spalanie paliwa różni się w zależności od tego, czy samochód eksploatowany jest w ruchu miejskim, czy na dłuższych trasach. Może ono wynosić od 5,7 do 7,5 litrów na 100 kilometrów. Dodatkowo SUV BMW X7 posiada szereg systemów wspierających wygodną i komfortową jazdę. Wśród nich można wymienić:

  • BMW Live Cockpit Professional;
  • tryby Experience - umożliwiają one sterowanie jedynie za pomocą gestów.

Dzięki wyżej wymienionym udogodnieniom, BMW X7 pozwala w pełni skupić się na doznaniach płynących z dynamicznej jazdy.

BMW X7 - stylistyka

BMW X7 to pojazd, który w estetyczny sposób łączy w sobie wiele kontrastów. Z jednej strony jest to największy SUV rodzinny, z drugiej zaś wyróżnia się sportową i atletyczna sylwetką. Projektanci zadbali o to, by przy pomocy estetycznych elementów wykończenia podkreślić luksusowy wydźwięk korpusu. Sylwetka pojazdu jest dynamiczna - mimo pokaźnych gabarytów. Wnętrze pojazdu również utrzymane jest w stylu klasycznej elegancji. Wygodne, profilowane fotele - dla pasażera i kierowcy, a także elegancki kokpit sprawiają, że obok tego pojazdu po prostu nie da się przejść obojętnie.

BMW X7 - niezapomniane wrażenia z jazdy

Opływowy kształt, mocny silnik i przestrzeń - tak w najprostszy sposób można scharakteryzować i podsumować atuty BMW X7. Samochód ten prowadzi się płynnie, stabilnie, a dodatkowo jego wnętrze jest ponadprzeciętne i dobrze wyposażone. Wszystko to sprawia, że już po pierwszej jeździe, miłośnicy motoryzacji nie będą sobie w stanie wyobrazić prowadzenia innego samochodu.