Takie będzie nowe BMW serii 3

Takie będzie nowe BMW serii 309.06.2010
Ekskluzywne zdjęcia opublikowane w serwisie Auto Express przedstawiają nowe BMW serii 3 w pełnej okazałości. Nowe BMW serii 3 zachowa tradycyjny układ napędu na tylną oś w połączeniu z silnikiem zamontowanym z przodu, ...

...dzięki czemu będzie nadal wyznaczało standardy w kwestii właściwości jezdnych w tym segmencie aut.

Nowością będzie zaledwie 1,5-litrowy, trzycylindrowy silnik oferowany w odmianie benzynowej i wysokoprężnej oraz wspomagany turbosprężarką. Kompaktowe wymiary, moc w granicach 150 KM oraz niska masa nowej jednostki napędowej pozwolą na uzyskanie doskonałych osiągów przy niskim zużyciu paliwa.

W gamie dostępne będą także większe motory, jak na przykład sześciocylindrowy silnik o pojemności skokowej 3 litrów, który będzie współpracował z nową, 8-biegową przekładnią automatyczną.

Wewnątrz kabiny pasażerskiej znajdą się elementy wykończeniowe „zapożyczone” z większego BMW serii 5, więc wielbiciele komfortu powinni być w pełni usatysfakcjonowani. Nowością będzie również bezprzewodowe łącze internetowe wi-fi, pozwalające korzystać z zasobów sieci, aby uzyskać najświeższe informacje dotyczące na przykład utrudnień w ruchu.

Sprzedaż nowego modelu ruszy na początku przyszłego roku.

Tutaj można zobaczyć wizualizacje i zdjęcia szpiegowskie BMW serii 3.

Źródło: foto: BMW, informacja: Moto Target