Kabriolet BMW serii 1 po faceliftingu

Kabriolet  BMW serii 1 po faceliftingu29.10.2010
W zeszłym tygodniu w Internecie pojawiły się zdjęcia szpiegowskie BMW serii 1 w wariancie Convertible po faceliftingu. Teraz poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących nowego kabrioletu BMW. BMW serii 1 w wersji kabrio będzie mieć nowy zderzak przedni ...

...o agresywniejszym wyglądzie, otwory wentylacyjne o zmodyfikowanym kształcie oraz umieszczoną niżej kratkę atrapy chłodnicy. Przeprojektowano również kształt reflektorów z przodu i świateł tylnych, które teraz działają w technologii LED.

We wnętrzu należy się spodziewać systemu Connected Drive, który został zaprezentowany oficjalnie przez BMW podczas tegorocznego salonu samochodowego w Paryżu. Mobilna platforma komunikacyjna BMW Connected Drive obejmuje kilka systemów, w tym:

  • osobistego menadżera podróży, który automatycznie wzywa pomoc w razie wypadku lub awarii, wyświetla aktualne komunikaty drogowe, proponuje alternatywne trasy w przypadku problemów na drodze i serwuje informacje dotyczące adresów najbliższych hoteli lub restauracji
  • BMW online – pozwalający odbierać pocztę elektroniczną i łączyć się za pomocą Bluetoth z telefonem komórkowym
  • serwis informacyjny, czyli informacja telefoniczna z transferem danych do nawigacji i wyszukiwarka branżowa Google BMW Online.

Oczekuje się, że oferta jednostek napędowych pozostanie w zasadzie w niezmienionym stanie. BMW ma za to zaproponować nowe kolory nadwozia i opcje wykończenia wnętrza oraz nowe felgi. Nowe BMW serii 1 Convertible będzie również oferowane z zestawem M-Sport.

Model zadebiutuje oficjalnie najprawdopodobniej w styczniu przyszłego roku podczas Detroit Motor Show.

Tutaj można zobaczyć zdjęcia szpiegowskie BMW serii 1 Convertible.


Źródło: opracowanie: BM