BMW na IAA

BMW na IAA09.08.2011
Podczas tegorocznej wystawy motoryzacyjnej we Frankfurcie nad Menem BMW po raz kolejny postawi na aktywną prezentację swoich motoryzacyjnych premier na torze wybudowanym w hali nr 11 na terenie frankfurckich targów.

Producent dopracował i rozwinął koncepcję pokazywania pojazdów wystawowych podczas jazdy, co powinno pozwolić dziennikarzom i publiczności na pełniejsze doświadczenie dynamiki, jaką charakteryzują się modele BMW.

BMW na IAA 1 Gwiazdami ekspozycji BMW podczas tegorocznego IAA będą oczywiście pokazane niedawno podczas konferencji prasowej dwa modele reprezentujące submarkę BMW i – koncepcyjne BMW i3 i BMW i8. BMW planuje wkrótce prawdziwą „elektryczną ofensywę” – jej zapowiedzią jest film, jaki koncern przedstawił wczoraj. Muzykę do niego skomponował słynny hollywoodzki kompozytor o swojsko brzmiącym nazwisku, Abel Korzeniowski.

Na stoisku BMW we Frankfurcie zadebiutuje również nowa seria 1, dla której producent przygotował całą serię opcjonalnych elementów wyposażenia pozwalających na indywidualizację samochodu.

Tak, jak w 2009 roku, tak i teraz ekspozycja koncernu będzie obejmować nie tylko modele BMW, lecz także MINI i Rolls-Royce’a oraz motocykle marki BMW Motorrad i Husquarna Motorcycles.


Źródło: BMW, opracowanie: BM