Aktualizacja gamy modelowej BMW na wiosnę

Aktualizacja gamy modelowej BMW na wiosnę31.01.2013
Oferta BMW zostanie odświeżona na wiosnę – pojawią się nowe jednostki napędowe, nowe opcje wyposażenia i funkcje BMW ConnectedDrive. Przykładem tych zmian może być BMW serii 3 Touring. Ofertę tego modelu otwierać będzie ...

...bazowy wariant BMW 316i Touring z silnikiem o mocy 136 KM/100 kW, a zamykać nowy „okręt flagowy” w postaci BMW 335i Touring oddający do dyspozycji kierowcy moc 306 KM/225 kW. W gamie silnikowej znajdą się dwa nowe diesle – w tym wariant BMW 320d EfficientDynamics Edition Touring wyróżniający się skromnym apetytem na olej napędowy.

Aktualizacja gamy modelowej BMW na wiosnę 1 Począwszy od tegorocznej wiosny przyszli klienci BMW będą mogli również nabyć nowe BMW serii 3 Touring z inteligentnym napędem na obie osie. Na początku model ten będzie oferowany w pięciu wersjach napędu xDrive. W ten sposób bawarski producent pragnie wzmocnić swoją pozycję w segmencie aut z napędem na wszystkie koła. Ostatecznie BMW serii 3 wzbogaci się o sześć odmian xDrive, a BMW serii 6 o cztery.

BMW poszerzy także liczbę jednostek napędowych spełniających wymogi normy EU6 (norma ta będzie obowiązywać w Europie za półtora roku)

Koncern przygotował także coś dla tych, którzy uważają, że „więcej znaczy więcej”, w postaci wersji „Limited Edition Lifestyle”. Obejmuje ona bogatsze wyposażenie i już na wiosnę znajdzie się w ofercie BMW serii 1 Coupe i Cabrio.

Ostatnia nowość to możliwość doposażenia BMW serii 6, BMW X3 i BMW serii 1 w wersji pięcio- i trzydrzwiowej w nową generację systemu nawigacyjnego Professional.

Źródło: BMW, opracowanie: BM