Nowy SUV Citroen C3 Aircross - już 9 000 zamówień w Europie

Nowy SUV Citroen C3 Aircross - już 9 000 zamówień w Europie20.10.2017
Nowy SUV Citroen C3 Aircross, którego właśnie debiutuje na europejskich rynkach odnotował już 9 000 zamówień na Starym Kontynencie. To doskonały początek, który potwierdza atrakcyjność oraz liczne atuty SUV-a w 100% w duchu Citroena!

C3 Aircross wprowadzony w tym miesiącu do sprzedaży w sieci Citroen wraz z oryginalną kampanią telewizyjną, która wystartowała 1 października, rozpoczyna błyskotliwie swoją karierę handlową, odnotowując w całej Europie 9 000 zamówień, z czego 6 000 we Francji! Jest to sukces, który stawia nowy model na drugiej pozycji wśród najlepiej sprzedających się modeli marki, zaraz za Nowym C3 (zamówienia klientów z Europy, od początku października).

Ten wynik jest dowodem dynamiki nowej ofensywy produktowej marki Citroen.

Citroen C3 Aircross

Oryginalna sylwetka i nieograniczone możliwości personalizacji, wzorcowa modularność i dwanaście systemów wspomagających prowadzenie… Citroen C3 Aircross daje dowody swojej atrakcyjności na wiele sposobów:

  • Ponad 50% zamówień dotyczy najwyższej wersji wyposażenia (Shine).
  • 55% zamówień dotyczy jednej z 4 opcjonalnych tonacji wnętrza.
  • 20% zamówień to modele z dachem w dwóch tonacjach, a 15% z „Pakietem kolorystycznym” (kolorowe relingii dachowe, osłony lusterek bocznych, dekory w szybach bocznych z tyłu i obramowaniach reflektorów).
SUV Citroen C3 Aircross

Nowy, kompaktowy SUV C3 Aircross został ostatnio jednym z 6 finalistów konkursu europejskiego pucharu AUTOBEST 2018. Model można już zamawiać w polskich salonach marki i konfigurować na stronie: http://www.citroen.pl/gama/citroen/nowy-citroen-c3-aircross/konfigurator/poziomy-i-silniki/poziomy.html

Pierwsze egzemplarze Nowego Citroëna C3 Aircross pojawią się w salonach w połowie listopada.

Źródło: Citroen