Nowy Citroen C5 Aircross SUV Hybrid debiutuje w Brukseli

Nowy Citroen C5 Aircross SUV Hybrid debiutuje w Brukseli14.01.2020
Podczas 98. edycji salonu samochodowego w Brukseli w dniach 10-19 stycznia 2020 roku Citroen prezentuje na stoisku aktualną ofertę, zgodną z filozofią "Inspired By You All".

Zapoczątkowanie ofensywy samochodów elektrycznych – od 100 lat Citroen przyczynia się do upowszechnienia samochodów, a w 2020 roku przyczyni się do upowszechnienia samochodów elektrycznych. Dzięki gamie sześciu zelektryfikowanych modeli samochody o niskiej emisji staną się dostępne dla wszystkich:

Citroen C5 Aircross SUV Hybrid – światowa premiera modelu, który plasuje się w centralnym segmencie rynku i sprawia, że napęd hybrydowy typu plug-in staje się dostępny dla szerokiej rzeszy klientów. SUV C5 Aircross, czyli Silent Urban Vehicle klasy e-Comfort o zasięgu 50 kmi w trybie w 100% elektrycznym, już teraz wzorcowy pod względem komfortu i modularności, dzięki hybrydowej, doładowywanej wersji wkracza w nowy wymiar komfortu z lepiej odczuwalnym efektem "ochronnego kokonu". Oferuje więcej przyjemności z jazdy podczas codziennych tras pokonywanych w trybie w 100% elektrycznym.

Citroen
Citroen C5 Aircross SUV Hybrid

Ami One Concept – przełomowy, unikatowy, w 100% elektryczny, dwumiejscowy samochód, który wychodzi naprzeciw nowym wyzwaniom miejskiej mobilności wykorzystując cyfrowe technologie. Oferuje więcej swobody i spokoju ducha w codziennym użytkowaniu. Ten nadzwyczaj praktyczny model koncepcyjny wyróżnia się odważnym, kolorowym designem i jest niezwykle prosty w obsłudze. W większości krajów europejskich nie wymaga prawa jazdy i nadaje się do każdej formy użytkowania "na życzenie", od współużytkowania po wynajem.

Citroen
Citroen Ami One Concept

Źródło: Citroen