Ceny i wyposażenie Citroena C5 Aircross SUV Hybrid

Ceny i wyposażenie Citroena C5 Aircross SUV Hybrid28.01.2020
Zaprezentowany w listopadzie ubiegłego roku Citroen C5 Aircross SUV Hybrid to pierwszy krok Citroena w nową erę elektromobilności. Z tym modelem Citroen wyznacza nową definicję SUV-ów: Silent Urban Vehicle klasy e-Komfort.

Nowy model będzie dostępny w Polsce już od 145 200 PLN – dealerzy już przyjmują zamówienia.

Citroen C5 Aircross SUV Hybrid jest pierwszym ogniwem elektrycznej ofensywy rozpoczętej przez markę Citroen, której celem jest stworzenie oferty elektrycznych wersji wszystkich modeli w gamie do 2025 roku. Od tego roku marka planuje rozszerzanie gamy modeli o wersje z napędem w 100% elektrycznym i napędem hybrydowym plug-in, stanowiące uzupełnienie odznaczających się wysokimi osiągami wersji spalinowych. Od Citroena C5 Aircross SUV Hybrid wszystkie nowe modele marki będą miały swoją wersję zelektryfikowaną.

Citroen C5 Aircross SUV Hybrid
Citroen C5 Aircross SUV Hybrid

Citroen C5 Aircross SUV Hybrid jest obdarzony silną, śmiałą osobowością. To typowy SUV, solidny i bezpieczny, oferujący liczne możliwości personalizacji. W wersji hybrydowej został wzbogacony o szereg elementów eksponujących nowoczesny układ napędowy. Należą do nich m.in. nowy, energetyzujący pakiet kolorystyczny Blue Anodisé, logo „ḧybrid” w kolorze Blue Anodisé i wykończona w tym samym kolorze litera „ḧ” na przednich błotnikach.

Jasne i ciepłe wnętrze Citroena C5 Aircross SUV Hybrid zachowuje komfort, przyjazność i harmonię wersji spalinowych, ale zostało wzbogacone o kilka specyficznych dla hybrydy szczegółów: bezramkowe lusterko wsteczne ze wskaźnikiem jazdy w trybie elektrycznym, przełącznik wyboru trybu jazdy, cyfrowy zespół zegarów o przekątnej 12,3”, 8-calowy dotykowy tablet z pojemnościowym ekranem i nową szatę graficzną.

Citroen C5 Aircross SUV Hybrid
Citroen C5 Aircross SUV Hybrid

Źródło: Citroen