REKLAMA

Nowy Citroen e-Jumpy

Nowy Citroen e-Jumpy20.05.2020
Citroen, wiodący gracz na rynku lekkich samochodów dostawczych od 90 lat, prezentuje dziś wszystkie szczegóły swojego w pełni elektrycznego kompaktowego vana: e-Jumpy.

Zgodnie z filozofią "Inspired by Pro", Citroen opracowuje rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów biznesowych, czy to z produktami (nowe modele Berlingo Van, Jumpy, Jumper), czy w sieci dealerskiej (np. La Manufacture itp.).

Ta w 100% elektryczna wersja Jumpy oferuje użytkownikom biznesowym praktyczne rozwiązania problemów związanych z mobilnością w środowisku miejskim (zaostrzenie warunków dostępu do centrów miast), ale także na obszarach wiejskich dzięki zasięgowi wystarczającemu na większość podróży. e-Jumpy umożliwia wszystkim przedsiębiorcom prowadzenie działalności w nowy sposób, uczestnicząc w transformacji energetycznej.

CitroenCitroen e-Jumpy

Brak kompromisów w zakresie wydajności i funkcji sprawił, że Jumpy odniósł taki sukces, e-Jumpy zapewnia nowy wymiar komfortu i większego spokoju ducha każdemu handlowcowi:

    - Zasięg, który zapewnia spokój podczas wykonywania codziennych zadań; - 230 km w cyklu WLTP z akumulatorem 50 kWh - 330 km w cyklu WLTP z akumulatorem 75 kWh

E-Jumpy pojawi się w salonach w drugiej połowie 2020 roku. Pod koniec roku dołączy do niego w 100% elektryczna wersja Jumpera i Berlingo Van w przyszłym roku. Tak więc od 2021 r. cała flota samochodów użytkowych Citroena będzie obejmować modele zelektryfikowane wraz z wydajnymi silnikami spalinowymi.

Źródło: Citroen
REKLAMA