REKLAMA

Nowy Citroen C4 i e-C4 już w sprzedaży

Nowy Citroen C4 i e-C4 już w sprzedaży15.09.2020
Nowy Citroen C4 i Nowy Citroen e-C4 - 100% electric pozycjonują się w samym sercu segmentu kompaktowych hatchbacków i przyciągają uwagę niepowtarzalną, odważną koncepcją.

Można już składać zamówienia na Nowego Citroena C4 i Nowego Citroena e-C4 – 100% electric.

Kompaktowy hatchback nowej generacji to zupełnie nowa propozycja na rynku, która zrywa z obowiązującymi w tym segmencie kanonami i idealnie wpisuje się w tożsamość marki Citroen:

  • Mocna, oryginalna koncepcja: nadwozie, które łączy różne kanony wzornictwa samochodowego i wyznacza nowy etap w stylistyce Citroena.
  • Komfort w kabinie: wszystkie zalety programu Citroen Advanced Comfort® dla większego komfortu wszystkich pasażerów. Te cechy są jeszcze bardziej odczuwalne w Nowym e-C4 – 100% electric oferującym e-Comfort.
  • Wybór rodzaju napędu: 100% elektryczny, benzynowy lub Diesel.
Citroen
Nowy Citroen C4

Nowy Citroen C4 i Nowy Citroen e-C4 – 100% electric pozycjonują się w samym sercu segmentu kompaktowych hatchbacków, a szeroki wybór wersji spełni oczekiwania każdego klienta indywidualnego i każdej firmy.

Dzięki cenom zaczynającym się od 125 000 zł brutto w wersji elektrycznej, 73 300 zł brutto w wersji benzynowej i 83 450 zł brutto w przypadku Diesli, Citroen sprawia, że samochody elektryczne są w zasięgu coraz większej liczby klientów. Jednocześnie realizuje swoją strategię oferowania wszystkim tego, co najlepsze pod względem stylistyki i komfortu.

Nowy Citroen C4 i Nowy Citroen e-C4 pojawią się w salonach na początku 2021 roku.

Źródło: Citroen
REKLAMA