Czym wyróżnia się Citroen C3 Aircross w wersji Rip Curl

Czym wyróżnia się Citroen C3 Aircross w wersji Rip Curl16.12.2020
Seria specjalna Rip Curl jest kontynuacją czteroletniej współpracy z marką Rip Curl. To współpraca dwóch marek, które koncentrują swoje działania wokół kreatywnych i zaawansowanych technologicznie produktów.

Seria specjalna Rip Curl oparta na poziomie Shine, który wzmacnia jego charakter dzięki specyficznym stylowym cechom zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oferuje wiele standardowych elementów wyposażenia, które ułatwiają codzienne życie, na przykład Citroën Connect Nav 3D na 7-calowym tablecie dotykowym z funkcją Mirror Screen, Citroen Connect Box i automatyczną klimatyzację.

Dzięki tej specjalnej serii Rip Curl SUV C3 Aircross utrwala swój charakter jako pełnoprawny poszukiwacz przygód.

Citroen
Citroen C3 Aircross w wersji Rip Curl

SUV C3 AIRCROSS: WYJĄTKOWY CHARAKTER

W ciągu zaledwie dwóch lat SUV C3 Aircross zdobył serca klientów w segmencie kompaktowych SUV-ów. Dzięki unikalnemu charakterowi i możliwości konfiguracji, wzorcowej przestronności i niezrównanej elastyczności przestrzeni, a także 12 systemom wspomagania prowadzenia i 4 technologiom łączności, które ułatwiają życie, SUV C3 Aircross jest zakupem „obowiązkowym”. Wpisując się w program Citroën Advanced Comfort®, SUV C3 Aircross jest częścią współczesnego stylu życia, promując dobre samopoczucie na pokładzie i nowe wrażenia z jazdy. Klienci są uwodzeni świeżym i optymistycznym designem. Dzięki swojej wszechstronności SUV C3 Aircross to model, który przemawia do młodych rodzin i starszych kupujących, którzy uważają go za idealnego partnera do wieloaspektowego życia.

SUV C3 AIRCROSS RIP CURL: STYLOWY POSZUKIWACZ PRZYGÓD

Partnerstwo między Citroenem i Rip Curl jest naturalnym rozwiązaniem dla dwóch marek, które opracowują produkty designerskie i zaawansowane technologicznie, służące dobremu samopoczuciu i wypoczynkowi. To model, który oferuje cały urok SUVa, nie tylko pod względem przestronności i modułowości. Prawdziwy SUV ze względu na duże koła, zwiększony prześwit i wysoką pozycję za kierownicą, SUV C3 Aircross ma wszystkie atrybuty poszukiwacza przygód dla szukających ucieczki. Poprzez ponowne nawiązanie współpracy z Rip Curl, którego sama nazwa przywołuje surfing od 1969 roku, Citroen zamierza wzmocnić ducha przygody SUV-a C3 Aircross poprzez wyrazistą i wyróżniającą się wersję dla stylu życia nastawiony na relaks i ucieczkę.

Citroen
Citroen C3 Aircross w wersji Rip Curl

Edycja specjalna Rip Curl jest wyjątkowo atrakcyjna z najlepszym charakterem SUV-a C3 Aircross poprzez swój wygląd, ale także bogactwo wyposażenia opartego na topowej wersji Shine, która zyskuje liczne funkcje zapewniające komfort.

Źródło: Citroen