Odświeżony Citroen C3 Aircross

Odświeżony Citroen C3 Aircross14.02.2021
Nowy Citroen C3 Aircross został odświeżony. Nie tracąc nic z wyjątkowości, C3 Aircross pnie się w górę gamy i podkreśla swój charakter poprzez zmieniony design przodu, nowe elementy ozdobne i wyższy poziom komfortu w kabinie.

SUV o wyrazistym charakterze – zachowuje niezmienioną sylwetkę, podwyższone zawieszenie i elementy ochronne, lecz zmienia osobowość dzięki nowemu, podkreślającemu charakter przodowi. Wciąż równie wszechstronny SUV – dzięki funkcjom Grip Control® i Hill Descent Assist samochód nadal dobrze radzi sobie na bezdrożach.

Nowy C3 Aircross trafi do salonów sprzedaży marki w czerwcu bieżącego roku

Komfortowy SUV dla aktywnych ludzi – zachowuje tę samą wzorcową modularność, przestronność i jasność wnętrza, zwiększając przy tym komfort podróżowania dzięki fotelom Advanced Comfort, po raz pierwszy zastosowanym w modelach C4 Cactus i C5 Aircross.

Citroen
Citroen C3 Aircross

SUV, który ułatwia życie – Nowy C3 Aircross ułatwia codzienną jazdę w warunkach całkowitego bezpieczeństwa i spokoju ducha dzięki nowemu, większemu, 9-calowemu ekranowi dotykowemu, schowkom wbudowanym w nową środkową konsolę, pięciu systemom łączności i dwunastu technologiom wspomagania prowadzenia, takim jak kolorowy wyświetlacz Head Up Display czy kamera cofania z funkcją Top Rear Vision.

Citroen
Citroen C3 Aircross

„C3 Aircross pozostaje nadal symbolem nowoczesności i oryginalności zamkniętej w bryle prawdziwego SUV-a, a także niezrównanej przestronności i modularności oraz technologii ułatwiających codzienne życie. Pragnęliśmy wykorzystać jego mocne strony, starając się zarazem wprowadzić więcej dojrzałości stylistycznej i uczynić wnętrze bardziej komfortowym. Efekty widać gołym okiem! Przód samochodu uległ radykalnej zmianie, przybrał bardziej ostre i wyraziste kształty, a nowy sposób wykończenia siedzeń zapewnia użytkownikom wyższy komfort podróżowania. Nowy C3 Aircross spełnia wszystkie kryteria SUV-a „by Citroen” i posiada wszelkie atuty po temu, by odnosić kolejne sukcesy rynkowe”. Vincent Cobée – Dyrektor generalny Citroena
Citroen
Citroen C3 Aircross

Sprzedany w niemal 330 000 egzemplarzy od dnia debiutu rynkowego pod koniec 2017 roku C3 Aircross kontynuuje ofensywę w bardzo konkurencyjnym segmencie rynku. Klienci z miejsca docenili jego wyrazisty, przykuwający wzrok i poddający się daleko posuniętej personalizacji design, jak również niezrównaną przestronność i modularność wnętrza. Większość z nich zdecydowała się na najwyższe wersje tego modelu (62% w wersji Shine), co dobitnie świadczy o jego atrakcyjności. Dzięki kompaktowym wymiarom nadwozia i nadzwyczaj przestronnemu wnętrzu jest to idealny samochód dla osób aktywnych, poszukujących aut o coraz większym komforcie i modularności przy jednoczesnym zachowaniu zwrotności i zwinności w codziennym użytkowaniu. SUV C3 Aircross zmienia się. Zyskuje jeszcze bardziej unikatowy charakter, prestiżowy i nowoczesny wygląd przy zapewnieniu jeszcze większego komfortu w kabinie, spokoju ducha i wszechstronności użytkowania.

Źródło: Citroen