Otwarcie zamówień na Citroena E-Berlingo

Otwarcie zamówień na Citroena E-Berlingo09.06.2021
W wersji elektrycznej nadal oferuje rodzinom i osobom prowadzącym aktywne życie dużą swobodę poruszania się i niezrównaną praktyczność.

W wersji elektrycznej nadal oferuje rodzinom i osobom prowadzącym aktywne życie dużą swobodę poruszania się i niezrównaną praktyczność – cechy, które przemawiają w szczególności do klientów, zwracających uwagę na swój budżet i środowisko.

E-Berlingo ma zasięg 245 km 1 , a jego właściwości jezdne są płynne i relaksujące dzięki silnikowi o mocy 100 kW / 136 KM. Nie uznaje kompromisów w kluczowych elementach, które sprawiają, że jest tak popularny: kompaktowość i przestrzeń wnętrza, funkcjonalność i rozbudowana modułowość. Dostępny w dwóch długościach i mogący pomieścić do siedmiu osób, e-Berlingo wyróżnia się trzema niezależnymi tylnymi siedzeniami, Modutop®, wielofunkcyjnym dachem i otwieraną tylną szybą. Będąc nowoczesnym pojazdem, ë- Berlingo jest wyposażony w wyświetlacz Head-up, nowy 10-calowy wyświetlacz cyfrowy o wysokiej rozdzielczości oraz wszelkie technologie przydatne na co dzień.

Citroen
Citroen e-Berlingo

Już dostępny do zamówienia e-Berlingo zaczyna się od ceny zakupu 137 140 PLN 2 . W salonach pojawi się w drugiej połowie 2021 roku.

INNOWACYJNOŚĆ OD 1996 ROKU

Wraz z Berlingo Citroen stworzył segment rodzinnych minivanów w 1996 roku dla wszystkich, którzy prowadzą bardzo aktywne życie, którzy muszą dużo podróżować na co dzień, którzy angażują się w zajęcia grupowe (sport, wypoczynek, aktywny wypoczynek itp.) I którzy często muszą podróżować z innymi. Od premiery trzeciej generacji pod koniec marca 2021 r. Citroen Berlingo zajmuje drugie miejsce na tym rynku w Europie i nadal zdobywa udział w rynku (+1 punkt w porównaniu z tym samym okresem 2020 roku).

Trzecia generacja Berlingo – 176 738 sztuk sprzedanych na całym świecie od momentu wprowadzenia na rynek w 2018 roku – obejmuje teraz wersję elektryczną, która umożliwia kierowcom nieograniczony dostęp do miejskich stref niskoemisyjnych, zmniejsza ich ślad węglowy i przyczynia się do dobrego samopoczucia dzięki płynnemu i cichemu stylowi jazdy na napędzie elektrycznym, a jednocześnie oszczędność pieniędzy dzięki niższym kosztom eksploatacji pojazdu w porównaniu z pojazdami wyposażonymi w silnik spalinowy (3 € zużytej energii elektrycznej przy 18 kWh na 100 km oraz koszty serwisowania zmniejszone średnio o 30%).

Źródło: Citroen