Grażyna Wolszczak ambasadorką Citroena C3 Picasso

Grażyna Wolszczak ambasadorką Citroena C3 Picasso20.05.2009
Grażyna Wolszczak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego ekranu, od lat miłośniczka marki spod znaku szewronu, została ambasadorką Citroena C3 Picasso. Pani Grażyna, dotychczas właścicielka Citroena C4 ...

...zdecydowała się na najnowszy model z rodziny Picasso ze względu na jego przestronność, zwinność, ale przede wszystkim na wyjątkowy charakter tego samochodu.

Grażyna Wolszczak ambasadorką Citroena C3 Picasso 1 Grażyna Wolszczak wybrała dla siebie wersję Exclusive z dynamicznym i oszczędnym benzynowym silnikiem 1.6VTi. Citroen C3 Picasso aktorki jest wyposażony między innymi w My Way- wysokiej jakości zintegrowany system nawigacyjny, stanowiący szczególnie atrakcyjną cenowo ofertę w stosunku do innych przenośnych urządzeń nawigacyjnych. System ten wyróżnia się między innymi kolorowym 7-calowym ekranem, wbudowanym zestawem Bluetooth oraz syntezatorem głosu w siedmiu językach. Dodatkowo Pani Grażyna zdecydowała się na opcję Black Pack, na którą składają się obręcze kół ze stopów lekkich 17’’ diamentowane z wnętrzem lakierowanym na czarno oraz lakierowanym na czarno wykończeniem zderzaków, przeszklony dach oraz relingi.

„Marka Citroen jest mi szczególnie bliska, a C3 Picasso stanowi odzwierciedlenie mojego stylu życia. Jako osoba aktywna potrzebuję zwinnego i dynamicznego samochodu, który jednocześnie zapewnia optymalną przestrzeń przewozową. Cieszę się, że mogłam zostać ambasadorką tego wyjątkowego modelu.” - powiedziała Grażyna Wolszczak podczas uroczystego wydania samochodu w siedzibie Citroen Polska.

Źródło: Citroen