REKLAMA

C-AirLounge - nowy concept car Citroena

C-AirLounge - nowy concept car Citroena19.08.2003
Citroen zaprezentuje concept car C-AirLounge na Salonie Samochodowym we Frankfurcie (...) Jego niecodzienny styl, elegancki i dynamiczny, jest całkowitą nowością w projektowaniu tego typu samochodów ...

C-AirLounge to 4 lub 5 miejscowy samochód oferujący szczególnie przestronne wnętrze. Jego niecodzienny styl, elegancki i dynamiczny, jest całkowitą nowością w projektowaniu tego typu samochodów. Intensywne prace w dziedzinie aerodynamiki, pozwoliły osiągnąć współczynnik CX o wartości 0,26.

C-AirLounge - nowy concept car Citroena 1 W celu pełnego wykorzystania przestrzeni pasażerskiej opracowany został system, który pozwala łatwo zmieniać konfigurację z 4 na 5 miejscową. Podczas jazdy można dowolnie zmieniać wygląd wnętrza. C-AirLounge jest bowiem przestrzenią projekcji obrazu i gry świateł przekazywanych przez włókna optyczne i video-projektory zabudowane w podłodze i w tapicerce podłokietników.

Citroën prezentując C-AirLounge ponownie pokazuje swoje możliwości łączenia kreacji z przyjemnością prowadzenia samochodu.

Źródło: Citroen
REKLAMA