REKLAMA

Concept Car Citroën Sport w Genewie

Concept Car Citroën Sport w Genewie08.03.2004
Zespół Citroëna, triumfator w rajdowych samochodowych mistrzostwach świata w 2003 r. wciąż prezentuje wysoką formę, dwukrotnie zwyciężając na początku tego sezonu w rajdach Monte Carlo i Szwecji ...

Zespół Citroëna, triumfator w rajdowych samochodowych mistrzostwach świata w 2003 r. wciąż prezentuje wysoką formę, dwukrotnie zwyciężając na początku tego sezonu w rajdach Monte Carlo i Szwecji.

Concept Car Citroën Sport w Genewie 1 Citroën umacnia swoje zaangażowanie w sport samochodowy prezentując nowe auto koncepcyjne Citroën Sport.

Model ten proponuje zupełnie nowe rozwiązania nie uwzględniające aktualnego regulaminu technicznego. Prezentuje przewagę sportowego stylu w futurystycznej wizji samochodu, który kiedyś mógłby zastąpić Xsarę WRC.

Concept Car Citroën Sport będzie miał swoją światową premierę podczas 74. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie i zostanie zaprezentowany w trakcie konferencji prasowej, która odbędzie się na stoisku wystawowym Citroëna, 2 marca 2004 r. o godz. 8.00.

Marka potwierdza konsekwentną realizację strategii odnowy stylistycznej o mocnym, sportowym i dynamicznym charakterze.

Źródło: Citroen Polska
REKLAMA