'Wisienka', czyli limitowany Citroen C3 Picasso

'Wisienka', czyli limitowany Citroen C3 Picasso01.11.2010
W listopadzie, na brytyjskim rynku pojawi się limitowana edycja Citroena C3 Picasso. Mały MPV w wersji specjalnej nosi nazwę "Blackcherry" (Czarna Wiśnia) i bazuje na modelu w wariancie VTR+. Pod jej maską umieszczono silnik 1.6 HDi o mocy 90 KM.

'Wisienka', czyli limitowany Citroen C3 Picasso 1Limitowana edycja Citroena C3 Picasso ma nadwozie polakierowane na metaliczny odcień czerni, z błyszczącymi, czarnymi i ciemnowiśniowymi dodatkami na zewnątrz i w kabinie.

Oprócz tego Citroena wyposażono w relingi dachowe, 17-calowe, wiśniowe felgi z lekkich stopów i sporo dodatkowych elementów wyposażeniowych we wnętrzu, takich jak: klimatyzacja, system dostosowujący prędkość pojazdu z funkcją ograniczania prędkości, Bluetooth i lusterka boczne ustawiane elektrycznie.

Za Citroena C3 Picasso w wersji „Blackcherry” Brytyjczycy, w zależności od zakresu wyposażenia, będą musieli zapłacić od 12 695 do 16 795 funtów, a więc biorąc pod uwagę aktualny kurs tej waluty cena takiego C3 Picasso wahać się będzie między ok. 58 400 zł a 77 260 zł brutto.

Źródło: Citroen, opracowanie: BM