Citroen DS5 w Polsce już wiosną

Citroen DS5 w Polsce już wiosną13.01.2012
Trzeci model z linii DS - Citroen DS5 jest kierowany do klientów poszukujących innowacyjnego podejścia do produktów klasy Premium. Citroen DS5 pojawi się na polskim rynku wiosną 2012, a cena wersji Chic z silnikiem ...

...1.6 e-HDi 110 MCP to 99 900 złotych.

Citroen DS5 w Polsce już wiosną 1 Już wkrótce trzeci model z linii DS będzie dostępny także w Polsce. Będzie on oferowany w trzech poziomach wyposażenia (Chic, So Chic i Sport Chic), z dwoma silnikami benzynowymi i dwoma wysokoprężnymi do wyboru. Citroen DS5 potwierdza filozofię CRÉATIVE TECHNOLOGIE m.in. dzięki zastosowanej w nim technologii Hybrid4 oferującej moc 200KM, napęd na cztery koła i emisję CO2 na poziomie 99g/km.

Już od poziomu wyposażenia Chic Citroen DS5 jest wyposażony m.in. w elektryczny hamulec postojowy, automatycznie włączane reflektory i wycieraczki przednie, radio CD MP3 z bi-tunerem oraz gniazdem USB i Jack, Citroen eTouch, obręcze kół ze stopów lekkich 17” oraz chromowane elementy nadwozia. Bezpieczeństwo potwierdzone przez 5 gwiazdek w testach Euro NCAP zapewniają dostępne w bazowej wersji systemy ABS, BAS, EBD, ESP, Inteligentny System Kontroli Trakcji oraz poduszki powietrzne (przednie kierowcy i pasażera; boczne i kurtynowe).

Źródło: Citroen