REKLAMA

System nawigacji radiowej w Toyocie Matrix

System nawigacji radiowej w Toyocie Matrix10.01.2002
Delphi Automotive Systems (NYSE: DPH) demonstruje innowacyjny Zintegrowany System Nawigacji Radiowej Communiport® w modelu Toyota Matrix, zupełnie nowym samochodzie sportowym (SUV), który wejdzie na rynek w roku 2003 ...

System nawigacji radiowej w Toyocie Matrix 1 Podczas targów ICES (International Consumer Electronics Show) w Las Vegas Delphi Automotive Systems (NYSE: DPH) demonstruje innowacyjny Zintegrowany System Nawigacji Radiowej Communiport® w modelu Toyota Matrix, zupełnie nowym samochodzie sportowym (SUV), który wejdzie na rynek w roku 2003. W skład system wchodzą: pełnozakresowa mapa nawigacyjna wraz z odtwarzaczem DVD i radiem AM/FM, kolorowy wyświetlacz o przekątnej 5,8 cali, szczegółowo pokazujący skrzyżowania i drogę dojazdu do miejsca przeznaczenia wraz z możliwością wybierania głosowego.

Wśród wielu funkcji, jakie oferuje system są: RDS (wyświetlający nazwy stacji), wyszukiwarka programów, informacja o ruchu na drogach, automatyczne przełączanie częstotliwości, system wiadomości radiowych, jak również sześciopłytowa zmieniarka CD.

System nawigacji radiowej w Toyocie Matrix 2 "Istotną cechą systemu nawigacji radiowej z DVD jest to, iż wszelkie dane dotyczące obszaru 48 stanów wraz z częścią terytorium Kanady mieszczą się na jednym dysku," powiedział Jeff Owens, prezydent Delco Electronics Systems, działu Delphi. "Kierowcy cenią sobie wygodę posiadania, dostępnych na wyświetlaczu informacji pochodzących z tak rozległego terenu."

Łatwość zastosowania Zintegrowanego Systemu Nawigacji Radiowej Communiport® polega na tym, iż kluczem do informacji są odciski palca kierowcy. Funkcje nawigacji radiowej mieszczą się zintegrowanym module o wielkości 2 DINów, co ułatwia montaż w większości konsoli samochodowych.

Aby sprostać indywidualnym gustom nabywców Toyoty Matrix, Delphi oferuje wybór multimediów samochodowych: radio AM/FM z odtwarzaczem płyt CD lub/i kaset czy ten sam zestaw radiowy z sześciopłytową zmieniarką płyt CD w bagażniku.

Źródło: Delphi Automotive Systems
REKLAMA