Czy tak wygląda nowa Toyota Avensis?

Czy tak wygląda nowa Toyota Avensis?09.07.2008
Po wycofaniu w 2004 roku słabo sprzedającej się limuzyny Camry, Toyota Avensis pełni rolę flagowej limuzyny koncernu na starym kontynencie. Obecny model drugiej generacji Avensis pojawił się w sprzedaży w 2003 roku.

Trzy lata później auto przeszło niewielkie zmiany kosmetyczne. Dziś choć to udane i popularne wśród klientów Toyoty auto, nie może stawić czoła odmłodzonej konkurencji w tym segmencie z Niemiec, czy Francji. Dlatego niemal gotowa jest zupełnie nowa generacja modelu Avensis, którą w ostatecznej, seryjnej formie zobaczymy najprawdopodobniej podczas jesiennego salonu w Paryżu. Kilka miesięcy po premierze samochód trafi do europejskiej sieci sprzedaży Toyoty jako klasyczny sedan i obszerne kombi.

Koncern skrzętnie skrywa przed dziennikarskimi paparazzi nową Avensis pod warstwami taśm maskujących. Jej wygląd wciąż pozostaje tajemnicą. Udało nam się jednak dotrzeć do cyfrowej wizualizacji przedstawiającej jej ostateczny wygląd. Naszym zdaniem jeśli tak ma wyglądać nowa Avensis, Volkswagen, Ford i Citroen mogą spać spokojnie.

Źródło: Autoblog.nl, Informacja Mototarget