Audi wyróżnione w plebiscycie Best Cars 2019

Audi wyróżnione w plebiscycie Best Cars 201903.04.2019
W edycji Best Cars 2019, w kategorii "Najnowsza technologia", pierwsze miejsce zdobyła marka Audi. Wyróżnienie wręczone zostało czterem pierścieniom podczas uroczystej gali na Poznań Motor Show 2019.

Już od 25 lat czytelnicy magazynu motoryzacyjnego „Auto motor i sport” wybierają najlepsze ich zdaniem samochody roku. Oprócz wskazania w plebiscycie konkretnych modeli aut, w konkursie Best Cars głosują również na marki, które kojarzą im się z pewnymi cechami pojazdu, np. dobrą reklamą, dobrym wykonaniem, czy najnowszą technologią. W edycji Best Cars 2019, w kategorii „Najnowsza technologia”, pierwsze miejsce zdobyła marka Audi. Wyróżnienie wręczone zostało czterem pierścieniom podczas uroczystej gali na Poznań Motor Show 2019.

Do konkursu Best Cars 2019 stanęło aż 385 modeli pojazdów w 11 klasach. Tysiące nadesłanych opinii czytelników polskiej edycji magazynu „Auto motor i sport” pokazało, że samochody z czterema pierścieniami w logo jednoznacznie postrzegane są jako synonim najnowszych technologii w motoryzacji.

Audi

„Stosowanie najnowszych technologii to cecha z pewnością wyróżniająca markę Audi. Takie nasze rozwiązania jak np. modularnie rozbudowywany system infotainment, system MMI touch, czy moduł internetowy Audi connect są tego potwierdzeniem, ale nowoczesne technologie Audi objawiają się również w koncepcjach napędu naszych najnowszych samochodów elektrycznych, Audi e-tron, czy pokazywanego na Poznań Motor Show 2019 Audi Q4 e-tron concept” – mówi Jadwiga Borowińska, PR manager Audi.

Plebiscyt Best Cars organizowany jest przez magazyn „Auto motor i sport” na całym świecie. Czytelnicy krajowych edycji czasopisma, również w tak odległych od Europy krajach jak Meksyk, Brazylia czy Chiny, dzielą się w nim swoimi opiniami na temat tego, jak widzą świat współczesnej motoryzacji. W latach ubiegłych, różne modele z Ingolstadt, m.in. Audi A4, Audi A6 i Audi Q7 zwyciężały w poszczególnych kategoriach pojazdów, a marka wyróżniana była nagrodami odnoszącymi się do kompleksowego podejścia do produkcji samochodów i najwyższej jakości wykonania pojazdów.

Źródło: Audi