Auto Motor und Sport - potrójne zwycięstwo Audi

Auto Motor und Sport - potrójne zwycięstwo Audi07.02.2007
Potrójne zwycięstwo Audi w plebiscycie czytelników "Auto Motor und Sport": A3, A6 i Audi Q7 zostały wysoko ocenione przez czytelników i uzyskały tytuł "Best Cars" 2007 w swoich klasach ...

Potrójne zwycięstwo Audi w plebiscycie czytelników "Auto Motor und Sport": A3, A6 i Audi Q7 zostały wysoko ocenione przez czytelników i uzyskały tytuł "Best Cars" 2007 w swoich klasach. W ten sposób Audi kontynuuje sukcesy w jednym z najważniejszych w branży motoryzacyjnej plebiscytów czytelników.

Auto Motor und Sport - potrójne zwycięstwo Audi 1 Po raz pierwszy w plebiscycie wzięło udział Audi Q7 i mimo silnej konkurencji zebrało najwięcej głosów. Q7 jest nowym wzorcem w klasie SUV-ów. Wyjątkowe właściwości jezdne na drogach i bezdrożach, wyrazista stylistyka oraz typowa dla Audi jakość charakteryzują pierwszego SUV-a tej marki. Właściwości te docenili nie tylko czytelnicy "Auto Motor und Sport", ale również klienci.

W klasie wyższej samochodów zwyciężyło Audi A6, które od dwóch lat jest na niemieckim rynku liderem w swojej klasie. Eleganckie i równocześnie sportowe A6 dostępne jest w wersji limuzyna i Avant. W 2006 roku Audi uzupełniło swoją ofertę o sportowe S6 i A6 allroad quattro.

W klasie samochodów kompaktowych Audi A3 zwyciężyło po raz trzeci. W modelu tym Audi pokazało jak w samochodzie o kompaktowych wymiarach można w sposób perfekcyjny zrealizować wymagania stawiane samochodom klasy Premium.

Źródło: Kulczyk Tradex