Audi A6L z pakietem multimedialnym

Audi A6L z pakietem multimedialnym24.04.2007
Targi w Szanghaju były okazją do zaprezentowania przez Audi najnowszego pakietu multimedialnego w modelu A6L z przedłużonym o 10 cm rozstawem osi. Od momentu debiutu w 2005 roku, Audi A6L wyznacza standardy w tym segmencie ...

Targi w Szanghaju były okazją do zaprezentowania przez Audi najnowszego pakietu multimedialnego w modelu A6L z przedłużonym o 10 cm rozstawem osi. Od momentu debiutu w 2005 roku, Audi A6L wyznacza standardy w tym segmencie pod względem przestrzeni, komfortu oraz wyglądu.

Audi A6L z pakietem multimedialnym 1 Seryjne zawieszenie pneumatyczne dostrojono pod kątem chińskich dróg, które dopiero są modernizowane. Limuzyna A6 z literą "L" w oznaczeniu dostępna jest wyłącznie na rynku chińskim, gdzie takie limuzyny cieszą się dużym powodzeniem wśród partyjnych notabli i biznesmenów podróżujących z szoferem. Teraz na życzenie w samochodzie zamontować można multimedialny zestaw, który zamienia to auto w sale kinową, lub mobilne biuro. W jego skład wchodzą dwa dziesięciocalowe wyświetlacze ciekłokrystaliczne przymocowane do zagłówków przednich foteli, oraz odtwarzacz DVD w podłokietniku z tyłu. Multimedialne centrum rozrywki w A6 pozwala podłączać zewnętrzne urządzenia, takie jak konsole gier, iPoda czy nawet kamerę.

Źródło: Audi, Informacja Moto Target