Adam Małysz wybrał Audi Q7

Adam Małysz wybrał Audi Q716.05.2008
Samochody Audi już od wielu lat towarzyszą osobom czy wydarzeniom cieszącym się najlepszą opinią, profesjonalistom w każdym calu, mistrzom w swojej klasie. Przykładem mogą być kontrakty Audi AG z piłkarskimi zespołami ...

... - Manchester United, Real Madryt czy Bayern Monachium - znanymi i odnoszącymi liczne sukcesy klubami sportowymi.

Adam Małysz wybrał Audi Q7 1 Podążając w tym samym kierunku Audi nawiązało współpracę z najbardziej utytułowanym polskim skoczkiem narciarskim – Adamem Małyszem. Mistrz z Wisły wybierając Audi Q7 zdecydował się na samochód, który doskonale pasuje do jego zawodu i sposobu spędzania czasu. Duży SUV z napędem na 4 koła pozwala bezpiecznie podróżować na długich dystansach i pokonywać ośnieżone, górskie drogi. Jednocześnie dynamiczny silnik oraz wygodna pozycja za kierownicą nie powodują zmęczenia nawet po wysiłku związanym z treningami czy startami w zawodach.

Samochód Adama Małysza posiada silnik o pojemności 4,2 l, który dysponuje mocą 326 KM. Imponujący moment obrotowy 760 Nm pozwala na rozpędzenie niemal 2,5 tonowego pojazdu od 0 do 100 km/h w 6,4 s. Jednocześnie średnie spalanie tego Audi Q7 wynosi zaledwie 11,1 l oleju napędowego. Czarne, 7- osobowe auto wyposażono między innymi w stały napęd na 4 koła quattro, pakiet sportowy S line, panoramiczny szklany dach, nawigację satelitarną i system nagłośnieniowy BOSE.

Współpraca Audi i Adama Małysza ma charakter wizerunkowy i opiera się na wspólnej podstawie obu partnerów - dążeniu do perfekcji i mistrzostwa w swojej dziedzinie.

Źródło: Audi